Klientu mulsināšana - Krāpšana

Šodien biju izmantojis pakalpojumu Bolt Drive, biju ņemis noma VW Crafter, pirms braukšanas biju pārbaudījis parking zonas ( ir noradīts ka Jelgavā var atstāt minēto transportlīdzekli ). Pēc šis pārbaudes pieņemu lēmumu, paņemt minēto transportlīdzekli aizvest kravu no Rīgas uz Jelgavu.
Pabedzot visu kas bija ieplānots, sākskaros ar to, ka Jelgava vairs nav iepriekš radīto Parking zonu, Esmu sazinājies ar diepečeri no tehniskas palīdzības , kurš bija apliecinājis ka Jelgavā vairs nav Parking zonas kravas tehnikai un papildus tam pieminēja ka tuvāka parking zona ir tur kur biju ņemis transportlīdzekli (tas ir Rīga aptuveni 45 km attālumā no vietas kur es esmu).
Uzskatu ka Bolt Drive iemesla dēļ ( nekorektas informācijas sniegšana) esmu apmulsināt un esmu samaksājis par viņu kļūdām ( ka arī esmu iztērējis papildus laiku).
Neiesaku izmantot Bolt Drive kravas auto.