Ķīmiskās tīrītava un veļas mazgātava «IMA Serviss» - apkalpošana

Nopērku atlaides kuponu Zizu.lv uz pakalpojumiem ķimiskājā tīrītavā "IMA SERVISS" kas atrodas cēsu iela 16a jo gribēju notīrīt vienu mētelīti.
Priecīgā garastavokļī atnācu piektdien 5 minūtes pirms slēgšanas, ienācu iekšā- pieņemšanas cilvēka uz vietas nebija, pēc pāris minūtem atnāca sieviete kuru pasauca sievietes kas gludēja veļu.
Es : "Gan drīz nokavēju, tik stejdzījos pie jums, cik labi ka es paspēju"
Atbilde: "ne, jūs nokavējat, es jus neapkalpošu, es arī esmu cilvēks un man vajag atpusties. ne tikai stradāt un jums tas ir jāsaprot!"
Es:" bet es taču paspēju- jus nebijat uz vietas - tikai tagad ir 18:00
Atbilde bija ļoti nikna toņi itka šai sievietei kāds kaut ko ļajnu izdarija - tādu negatīvo attieksme vel vajag pameklēt.
es teicu ka labi, tad es rakstīšu sūdzību jūsu direktoram par to kā jus neadekvāti runājiet ar cilvēkiem un ka klientu viņi pazaudējušu mani un visu manu lielu ģimeni
Pēc tam ienāca vēl cilvēki un ta sieviete izdeva apģerbus<
un man nikni ieklēdza: "Es tikai izdevu apģerbus bet nepieņemu "
Savu vārdu uzvārdu sieviete atteicas nosaukt- bet kad viņas nebija uz vietas kolēgi it ka sauca viņu pēc Marinas.
Kas notiek ar cilvēkiem - kapēč tads niknums - tišam ļoti žēl, , ,
Ta arī paliku ar savu mētelīti

Atkal nākt uz to tīrītavu nekādas velmes nav, tagad atgriezīšu naudu caur zizu.lv

H hortenzija 19.12.2011

Jūs jau arī būtu apkalpota 18.04, kad ieradāties, ja nebūtu jau uzvilkta, -ar dusmu lēkmi, pavadītu ar draudiem un rupjībām, vērstām pret ķīm.tīrītavas darbinieci.Divreiz vecāku par jums, starp citu.Šeit jebkuru klientu apkalpos, pat pirms un pēc darba laika, ar smaidu un bez pretenzijām.

M Marika 19.12.2011

Man tā tīrītava atrodas blakus mājai arī dažreiz tur biju, tiešām smaidu tur nesatiksiet))) LAikam tur darbiniece "gistapo" agrāk strādājuši )))

I Inga 22.12.2011

Vakardien nesu savu mētelīti uz šo tīrītavu, plkst. bija 18.10, taču pavēru durvis un pēc sasveicināšanās (kas gan palika bez atbildes) kundzītei aiz letes jautāju, vai vēl pieņem apģērbu tīrīšanai. Uz to nesaņēmu atbildi Jā vai Nē, bet pretjautājumu: Ko gribu nodot. Atbildot, ka mēteli, tad man teica, vai tad nezinu, cik ir pulkstenis un ka darba laiks ir tikai līdz 18.00.
Es pilnībā saprotu, ka esmu nokavējusi, un būtu priecīga, ja man uzreiz palūgtu atnākt rītdien, nevis vispirms noskaidrot, ko vēlos nodot tīrīšanai.
Lai nu kā, novēlu visām darbiniecēm jaukus svētkus, labu priekšniecību un klientus, kas nekavē!

S shant 08.02.2012

Polnostju soglasna s poterpevshej. Estj tam nemolodaja zenshina, hamka. bez prichini nachinaet krichatj na klienta. 2 raza tam bila, i 2 raza ona vela sebja grubo i nahaljno. ewe ne uspevvojti, ona krichit- 4to nado?? i vsjo v etom duxe. takogo rabotnika nuzno uvolitj, portit imidz firmi, i otpugivaet klientov. boljshe tuda ni za chto ne pojdu, i nikomu ne sovetuju. ogromnogo kolichestvo negativa poluchila ot etoj neudovletvorennoj i obdelennoj ziznju zenwini.

K 22.02.2012

Jau nododot savas drēbes šajā ķīmiskajā tīrītavā bija nepatīkami pārsteigta par ļoti nu ļoti nepatīkamo apkalpošanu un balss pacelšanu, drēbju pieņemšanas brīdī! Bet tad kaut kā vēl to visu sagremoju, bet šobrīd nu tas jau ir par daudz! Tikko saņēmu zvanu - pēc balss tā pati darbiniece- viņa nometīšot manu garo kleitu uz grīdas, jo viņiem neesot kur to turēt, lai braucu tai pakaļ! Par to ka kleita gatava es saņēmu zvanu pagaišajā 5dienā, nav pagājusi pat nedēļa. Strādāju un man nav pašreiz sanācis līdz viņiem tikt! Nedomāju ka ir kādi noteikumi, kuri atļauj darbiniekiem mētāt tīrās drēbes pa zemi, ja tās neizņem nepilnas nedēļas laikā? Noteikti nekad vairs neizmantošu šīs tīrītavas pakalpojumus, jo attieksme ir zem katras kritikas!

S sveta333 06.03.2012

Tas, ko es izlasiju ieprieksejos komentaros - ir tikai "ziedini". Nepatikamu apkalposanu un balss pacelsanu vel var pieciest. Bet sanemt nekvalitativi iztiritu apgerbu un ar metelim iztrukstosam detalam - tas nu ir raidijuma "Bez tabu" cienigs sizets!
Manas pretenzijas:
!)nekvalitativa apgerba tirisana ( palika neiztirits traips)
2) apgerba tisa bojasana( metelim ir kapuce, kura bija ieverta snorite ar metala pulkisiem gala. Tirisanas procesa tie tika norauti un pazaudeti).
3)totala bezatbildiba!!!
Pec personigas pieredzes, neiesaku izmantot "Ima serviss" pakalpojumus.

N Njuta 12.03.2012

Polnostju soglasna so vsemi negativnimi otzivami! O4en zal, 4to ne pro4itala ih ranshe! IMA Sterviss ne him4istka, a odno nazvanie. Vospolzovalas ih "uslugami" i o4en sozaleju ob etom. Malo togo, 4to isportili horoshee, novoe palto, tak pjatna (iz-za kotorih otdali v 4istku) oni ne sumeli vivesti! Zato verhnee pokritie v rezultate ih "raboti" oblezlo i nosit eto uze nikto ne stanet. Poltora mesjaca moro4ili golovu, kljatvenno zaverjali, 4to vernut stoimost palto, a potom zajavili, 4to ni4ego mne ne dolzni, t.k. eto ne ih vina, a moja!!! Teper ja budu tratit svoje vremja i nervi, provodit ekspertizi, pisat zajavlenija, 4tobi dokazat svoju pravotu i vernut dengi. Tak 4to budete prohodit mimo IMi, prohodite!

T traksvarpalikt 06.04.2012

Jā, vakar pirms Lieldienu brīvdienām arī saņēmu tādu "patīkamu" triecienu no SIA IMA Serviss "patīkamās", "jaukās", neapmierinātās dāmas.
Saņēmu personīgu aizvainojumu uz ko pat bija grūti pretī kaut ko pateikt. Rindā aiz manis stāvēja vīrietis, kas mani aizstāvēja - paldies viņam. Un pats smieklīgākais bija tas, ka arī viņš nenoturējās un pateica, ka viņam ir apnikusi šī nelaipnā attieksme, cik sapratu viņš ne vienu reizi vien iebrauc šajā iestādē.
Biju iegādājusies kuponu un ļoti nožēloju to. Cerams manai jakai viss būs kārtībā! Citiem iesaku - neejiet uz SIA IMA Serviss!

L landa 19.07.2012

Man šajā tīrītavā (arī izmantoju kuponu) sabojāja pilnīgi jaunu rozā mētelīti! Tas ne vien mainīja krāsu no spilgti uz veci rozā, bet arī ieguva jaunu auduma struktūru - kļuva bumbuļains! Turklāt nedaudz arī sarāvās, tādēļ vīles kļuva grubuļainas, jo tās pailka vecajā izmērā! Tā nu mans jaunais mētelītis tagad izskatās pēc lēta, krietni pavalkāta apģērba gabala :((

L landa 19.07.2012