Ķīmiskā tīrītava "Bārnijs" - Sabojāts jauns mētelis

Gribu izteikt neapmierinātību par "Bārnija" pakalpojumu veikšanu.
Jelgavā nodevu iztīrīt jaunu!!! baltu mēteli, jo neveiksmīgi laikojot to nosmērēju (aizmugurē divi mazi pleķīši ).
Kad šodien saņēmu, biju tāāāādā šokā, ka nemaz nezināju ko darīt!!! Mētelis bija savēlies mazos bumbulīšos, ne vairs balts, bet pelēcīgi iedzelteni balts, un vienās melnās spalvās!!!
Kad mēteli nodevu, lapiņā pieņēmēja ierakstīja, ka iznēsājums ir 50%! Kad iebildu, man teica, ka mazāk nemaz nedrīkstot rakstīt!
Sazvanījos ar Bārnija galveno personu, pajautāju par iznēsājuma procentu jaunam mētelim uz ko man atbildēja, ka tikko kā esmu spērusi kāju ārā no veikala, kurā mētelis pirkts, tā novalkājums jau viņam ir 30 %! Un mans mētelis ir sabojāts tāpēc, ka nav iešūta zīmīte ar auduma sastāvu. Tad rodas jautājums- priekškam tad man jānorāda savs telefona numurs uz pieņemšanas lapiņas? Varēja pazvanīt un paskaidrot situāciju, ka neviens nezin auduma sastāvu un ķīmiski tīrot varētu tikt sabojāts. Tad pati varētu izlemt tīrīt vai nē un nebūtu nekādu problēmu!

P

E Erps 29.09.2011

Ļoti neprofesionāla tīrītavas darbinieku rīcība, varu tikai izteikt līdzjūtību par sabojātu lietu.