Kichen Hair Lab - Slikts serviss

Es apmeklēju salonu Kichen Hair Lab. Gāju pie meistares vārdā maša. Meistarei parādīju bildi - knkrētu bildi, noradot ka tādā krāsā vēlos nokrāsot matus - balayage tehnikā. Veicām ar meistari pārrunas par to, vai ir iespējams man tādu krāsojumu veikt - meistare atbildēja, ka var.
Sākumā tika nokrāsoti visi mati gaišā brūnganā krāsā, domāju, ka tā vajag. Nokrāsoja, īzžāvēja un es sāku saprast, ka meistare tālāk endarīs un es viņai jautāju - vai tas ir viss? Viņa, teica, ka jā. Es biju šokā - es gribēju balayage krāsojumu jeb blondus matus ar nedaudz tumšām saknēm. Meistare atbildēja, ka kko ir pārpratusi un teica, ka maniem matiem ta uzreiz nevar izdarīt, jo prasa ilgu laiku. Tad pārrunu ceļā vienojāmies, ka viņa pabeigs iesākto. Tālāk viņa sāka krāsot balayage tehnikā. Nokrāsoja un kad izžāvēja - atkal biju šokā. Matu saknes diezgan tālu bija atstātas brūnganā krāsā un blondi mati nebija tik blondi kā rādīju bildē - ņemot vērā to, ka tika izmantots balinātājs, vajadzēja būt blondiem, bet skatoties kā krāsoja redzēju, ka krāsu lika diezgan skopi tādejādi augšpusē blondā krāsa īpaši neiekrāsojās. Šī krāsošana kopumā aizņēma 6 stundas un izmaksāja man 150 eur, kas šķita neatbilstoši, jo meistare pārpratuma dēļ nokrāsoja man matus ne tā un vēl procedūra aizņēma tik daudz laika. Vēlos piebilst, ka sākumā jautāju par balinitāju, uz ko man atbildēja, ka konkrētais balinātājs ir saudzīgāks - jauna tehnoloģija - nosaukums - blond me. Bet pēc divām nedēļām konstatēju, ka man ir ļoti sabojāti mati - to struktūra. Biju atnākusi ar veselīgiem matiem, bet tagad tie ir sabojāti. Neiesaku.

U

Aigars31 22.02.2018

nee nu..hmm 150 ...domaju jus tieshaam neesat nokraasojusi matus bet ielikusi jau dzelzs ārdurvis.:)