www.sudzibas.lv Kaspars Graudiņš Nekvalitatīvs būvnieks

Kaspars Graudiņš - Nekvalitatīvs būvnieks

“Piedāvāju unikālu privātmājas projektu – “māja, kas tūlīt jānojauc”!Labdien! Mani sauc kaspars graudiņš (24. 01. 1970. Dz. D.), un man šad tad sanāk uzbūvēt “mazliet” nekvalitatīvas mājas. Esmu uzņēmuma “cube house” darbinieks (Adrese: andrejostas 4a, rīga, lv - 1045). Ja vēlies uzbūvēt ekskluzīvo māju – viendienīti, zvani man tūlīt!Šis neizsakāmi prasmīgais dīlers - vīlers jums solīs uzcelt jūsu sapņu māju. Protams apgalvos, ka ir savas jomas profesionālis ar 20 gadu pieredzi un nemainīgu augstas kvalifikācijas darbinieku brigādi. Ja vēlme ir tikt pie energoefektīvas mājas, kas tērē mazāk par 50kwh / m2 gadā, šaubu nav – arī tādu graudiņa kungs uzbūvēs. Būvēšanai pat nebūs nepieciešams detalizēts projekts – gan pats projekts, gan būvuzraugs būtu tikai traucēklis graudiņa radošo izpausmju realizācijai. Specializēta būvniecības izglītības neesamība nekad nav šķērslis, lai būtu guru starp visiem šīs jomas profesionāļiem. Iespējams, graudiņa kungam vēsturiski ir bijuši arī veiksmīgi projekti, savukārt mūsu gadījumā par rezultātu var pārliecināties pievienotajās bildēs un būvuzrauga atzinumā, skat. Šeit: http: / www.Failiem.lv / u / alirmioSavukārt šeit būs links uz rakstu par kasparu graudiņu: http: / www.Focus.lv / latvija / viedokli / azi - par - buvnieku - jeb - ka - uzcelt - maju - kas - tulit - janojauc un http: / www.Pietiek.com / raksti / azi_par_buvnieku_jeb_ka_uzcelt_maju,_kas_tulit_janojaucGala secinājums ir šāds: viss, ko ir uzcēlis kaspars graudiņš, būs jānojauc!!! Vēl jo vairāk –kad tiek konstatēta problēma un kasparam graudiņm ir jāsamaksā kompensācija par nekvalitatīvo būvniecību un sabojāto materiālu, pēkšņi izrādās, ka objektā viņš vispār neesot strādājis un neko par šo projektu nezinot!!!Nobeigumā novēlēsim kasparam graudiņam veiksmīgu tālāko karjeru un “dievs dod”, lai kāda no viņa būvēm nesabrūk!Novēlējums citiem, kas vēlas būvēt, – esiet prātīgi un ar šo cilvēku nesdarbojieties.Ac, DiānaVissvarīgākais! Ir grūti, bet pamēģini nepakļauties manai harizmai un nekad nemaksā man avansu, pirms nav izdarīts darbs un būvuzraugs to nav akceptējis!!! Šis ir rakstāms ar lieliem burtiem un būtu uzskatāms par būvniecības aksiomu. Izvēloties mani, centies neuzķerties uz stāsta par 20 gadu darba pieredzi, bet, vēlams, arī pārbaudi manu izglītību. Savādāk beigās izrādīsies, ka visi eksperti, ko esi piesaistījis (Arhitekts, būvuzraugs, konstruktors) – visi, tevi ieskaitot, ir muļķi un neko no būvniecības nesaprot.Sāc kļūt uzmanīgs, ja es neko nejautāju un apgalvoju, ka man viss šajā “vienkāršajā būvē” ir skaidrs. Kā arī, ja apgalvoju, ka visas projekta izmaiņas mutiski esmu saskaņojis ar konstruktoru un būvuzraugu. Var beigās pat izrādīties, ka esmu aizmirsis sekot projektam un uzbūvējis tā, kā pašam šķitis pareizi. Ar mazu piebildi, eksperti drošības garantiju par šo būvi nedod!Pameklē atsauksmes par mani un pakonsultējies ar šīs jomas speciālistiem, pirms pieņem mani darbā. Neuzticies viena cilvēka (Mana radinieka) ieteikumam, iegūsti neatkarīgas references. Aizbraucot uz pabeigtu objektu, kļūdas, visdrīzāk, jau neredzēsi, tās jau būs nomaskētas zem apdares.Noteikti netaupi naudu, piesaistot profesionālu būvuzraugu. Būvuzraugs tev palīdzēs ietaupīt visu tavu naudu, ko biji paredzējis investēt mājas celtnecībā.Vēlams, noslēdz vienošanos ar mani vai manu sia “cube house” vai citiem manu darbinieku mikrouzņēmumiem pirms celtniecības uzsākšanas, lai pēc tam neizrādās, ka objektā neesmu bijis un nedarbus tur neesmu sastrādājis.Spilgts mana darba rezultāts ir redzams šeit: Pats brīnos, bet būvuzrauga atzinums ir šāds: “viss uzbūvētais ir jānojauc līdz pamatiem! ”

D

J Janis1122 27.08.2015

Paši jau pa lielam vainīgi, paņem lētākos un tie sačakarē visu!
Pēc pieredzes celtniecībā, nevienmēr lētākais piedāvājums ir viss labākais.