Karsten-Sanitex - darba intervija

Aizsūtīju savu CV uz Karsten-Sanitex, kaut gan labi zināju, ka darbiniekus ši firma meklē nepārtraukti. Man par lielu izbrīnu uzaicināja uz darba interviju. Kabinetā bija 3 puķītes, pajokojāmies ar meitenēm, pa vidam pavirši pārskrējām CV-kas, kur un kāpec. Apsolūti neviena jautājuma par darba specifiku. Beigās pateica, ka gribējušas iepazīties. Atbildēšot pēc 1 ned. Atbilde atnāca pēc 2 ned.- manas teorētiskās un profesionālās zināšanas neder. Patiešām tracina šī gribēšana iepazīties-vēl joprojām, jau kāds 2 mēnesis meklē šo štata vietu. Vai tām meitenēm darīt nav ko un taisa darba dunu. Neticu, ka meklētajā darbā neviens nestrādā.Vai firma darbinieka iebiedēšanai veido rindu? Kā citiem gājis Karstenā?

V

A arta 19.07.2009

Man viena paziņa teica, ka Sanitexā nav viegli tikt, notiekot patstāvīgi kaut kādas atlases, bet pēc kādiem kritērijiem darbiniekus pieņem, ...?????grūti atbildēt.

D dagii 12.09.2009

Šeit darbiniekus nepieņem, šeit met darbiniekus ārā uz ielas, kā suņus neskatoties uz to, ka daudzi gadi veltīti šai firmai. Šeit uz katra soļa valda netaisnība un nepamatota darbinieku atlaišana. Un tie sludinājumi tiek atjaunoti katru dienu un katru ar jauniem noteikumiem. Tiešie priekšnieki melo acīs skatīdamies. .NEIESAKU NEVIENAM IET ŠAI FIRMĀ UZ DARBU, BŪSIET NELAIMĪGI VERGI.

S Sandra 12.09.2009

Mīļie cilvēciņi neejiet, nemēģiniet, tā ir meļu un liekuļu banda. Mans dēls te strādāja jau no Holandiešu laikiem(kad te tiešām valdīja labs gars un cilvēcība), atdeva šim uzņēmumam visu savu sirdi un dvēseli, nekad neatteicās strādāt pat virsstundas(par kurām protams lietuvieši nemaksā), strādāja pa 16h, gan kā komplektētājs, gan kā maiņas vecākais. Vienā skaistā dienā viņam paziņoja, ka tiek atlaists gan viņš, gan pārinieks, kas bija lietuviešu ieliktenis un pret cilvēkiem izturējās, kā pret mēsliem, nu lūk dēlam lika parakstīt atlaišanas lapu turpretī tikko dēls bija izgājis no konforenču zāles tā otra tā saucamo atlaišanas lapu acīmredzot iznīcināja, jo šis ieliktnis jau nākošās dienas vakarā stājās darbā šī paša uzņēmuma Olaines noliktavā. Tā ar meliem un nelietīgu teātri mans dēls, kas ir godīgs, kārtīgs un savas valsts mīlošs pilsonis, kā suns tika izmests uz ielas, kā tāda nevajadzīga lieta! Tikai pēc tam jau otrā rītā kolēģi nez no kā bija uzzinājuši, ka dēls atlaists tikai tāpēc, ka bijis pārāk labs pret kolēģiem, jo redziet viņam esot bijis jābūt ķēdes sunim, tāpat kā tam tur pāriniekam! Šeit kā pret suņiem izturas gan pret latviešiem, gan krievu tautības cilvēkiem.
Ak jā un pie atlaišanas tā saucamais priekšnieks vēl atļāvās pateikt, ka tas ir sākums, tika atlaisti arī visi tie kuri ir strādājuši kopā ar dēlu, bet pagaidām vēl ir tur!
Un tik lielu uzņēmumu pie tam vada cilvēks, kas nemāk valsts valodu un izkropļo arī krievu valodu!
Kur vispār skatās valsts iestādes, ka dod šādiem šaraškina kantoriem licenses.

V Vieča 14.09.2009

Par ko atlaida tavu dēlu? Par to, ka viņš ir latvietis! Tas ir pofig, ka viņš tur nostādajis jau vairākus gadus un ir profesionālis savā jomā. Ar katru atlaistu latvieti un krievu, tiek atbrīvota vieta kādam nejēdzīgam lietuviešu viesstrādniekam. Vienkārša matemātika... Viņiem tur arī ir problēmas ar bezdarbu... Esmu daudz negatīvu atsauksmju par šo uzņēmumu... Par likumdošanas apiešanu šajā uzņēmumā es pat nerunāju... Ne latviešu, ne krievu tautības darbadevēji nav tādas cūkas (ar retiem izņēmumiem, protams), bet kur vadībā ir lietuvieši, tur vienmēr ir problēmas... Varbūt pietiek beidzot brāļoties ar šo tautu, un vajadzētu paretināt šo augstprātīgo ļautiņu skaitu uzņēmumos, kas darbojas Latvijā? Pirmām kārtām jau to ņirgāšanos par latviešiem un krieviem uzņēmumā Karsten- Sanitex.

Z Zig 06.10.2009

Man ir tāds prieks, ka 2 gadi atpakaļ aizgāju no tās firmeles! Kaut gan tagad strādāju valsts sektora amatā, kur alga ir mazāka, toties nepastāv tik liela iespēja palikt bez darba, kā tai Karstenā! Tur tik laikam palika strādāt tik tādi cilvēki kā Ozernojs, kurš ir zemāks par zāli un klusāks par ūdeni kā arī E.Semjaņņikovs, kurs salīdis visiem pēcpusē tik dziļi bez vazelīna, kā šamie lietuviškas atļāvuši viņam paturēt savu līzingā ņemto Volvo Xc90.

T Tiešais 09.10.2009

Atbildot Jums Zig! Esmu viens no tiem kurš vēl joprojām strādā šajā nelaimīgajā aferistu firmā un ciešu tādas tur ieaugušas piepes, kā Ozernojs, kurš pilnīgi neko nesaprot un neko nedara, kurš ar līšanu ir ticis tur, kur viņš tagad ir. Semjaņņikovs-par to vispār negribas runāt, pietiek jau ar to, ka dzird viņa smalko balstiņu, no tā jau vien ir skaidrs kādā veidā viņš te turas. Un tie jau nav vienīgie te jau ir arī I.Jansone kura lien visiem bez ziepēm d..., tāpēc no nožēlojamas aplīmētājas ielīda par kaut kādu priekšnieķeli, bet tajā pat laikā nemāk ne pusi no tā ko viņa dara. Visi viņi brauc ar mašīnām pie tam Semjaņņikovs un Jansone brauc ar krutām mašīnām, jājautā tikai par kādu naudu var nopirkt un uzturēt šādas mašīnas, tak nevajag iestāstīt, ka to var izdarīt par algu. Un tie ir tikai maza daļa no kakla kungiem, kas mums ir uzmetušies! Vienā vārdā sakot riebj šādi lopi!

A Aivars 18.02.2010

Ja esat sevi cienošs un varošs cilvēks, neiesaku šajā firmā SANITEX meklēt darbu . Jebkurā brīdī tevi var atlaist, pat tad, ja esi godīgi un apzinīgi pildījis savus pienākumus. Nav iemesla - tas tiks atrasts. Nevar atrast - safabricēs. Iemesls - kādam no augstāk stāvošiem priekšniekam, kādam radiņam vai draugam savajadzējies darbiņš, vai ari kādam kundziņam ienākusi prātā ideja pamainīt darbiniekus, kas zin - varbūt darbi aizies labāk. Bet tie neiet - ir krīze, Latvijas iedzīvotāju pirktspēja tikai un vienīgi krītas. Ari firmas apgrozījums un ienākumi krītas. Bet kungi savu augsto dzīves līmeni zaudēt nevēlas. Darbinieks, kā cilvēks, nav nekādā vērtē. Ar to var izrīkotie kā ar apnikušu suni...
Šis un vēl kas, un vēl daži patiesi stāsti par " Hameleonu rotaļām'' SANITEX gaumē, tas viss Kurzemes pusē. Ir labi sižeti priekš "Degpunkta" LNT, vai "Bez Tabu" TV3.

K Karlsons 19.02.2010

Uzmanību!
Neiesāku ne vienam. Pilnais murgs un bardaka šajā kompānijā.
Neviens no bosiem pat neprot sarunāties un definēt uzdevumus. Paši neziņa ko dara.

R red&said 19.02.2010

Nav brīnums, ka parastais mirstīgais uz šo kompāniju uz pārrunām netiks! Ja jau vietas tikai tiek piešķirtas radiņiem! Rakstiet visi, kam bijis kāds sakars ar šo kompāniju, lai cilvēki zin!

P Pēteris 23.08.2010

Paldies par komentāriem, Jūs mani atturējāt startēt šaja uzņēmumā personāla speciālista amatā.
Lai mums visiem veicas!!!

A Artūrs 24.11.2010

Sanitex ir kompānija, kura Latvijā ir tik tāl izpletusies, ka dara, ko vēlas un latvieši leišiem laiza gan no priekšas, gan no pakaļas. Lai cik ļoti Jūs meklētu darbu, uz Sanitex nēejiet. Smagi vilsieties un maximums cik tur Jūs paturēs ir 3-5 mēneši, pēc tam Jūs vienkārši kā jau iepriekš citi cilvēki minēja, atlaidīs. Un atlaiž viņi cilvēkus 1 dienas laikā, pat nebrīdinot iepriekš. Zemiska un iedomīga kompānija, kurai LV ir pārāk daudz atļauts. Pajautājiet kautvai jebkurā veikalā, vadītājai vai pārdevējai, ko domā par Sanitex, tie kuri ir spiesti ar šo firmu sadarboties...

E ede 28.05.2011

sanitex agents kurzemes puse vispar ir baigais d..lidejs.tas ir tiesi par uldi teikts.stradaju veikala un to zinu.

S Sencis 27.09.2011

Постоянная текучка кадров, посмотрите в нете.
Наглухо прогнившая контора, кто ж..пу Литовцам не лижет, тот долго незадерживается в этом гадюшнике.
P.S. Кому нравится заниматся ануслингом, можете высылать свои CV :)

K Kinders 23.11.2016

Ja tur tikt nav iespejams ,sutiju cv jo atrodas blakus majam,un neka gaidu jau 3 menesu