Jokains cilveks, vai tikai man ta skiet? - Nevīža

Pārdomas par visu kas notiek mums visiem ir majas miluli bet ir daļa, es par zoošīzēm šos cilvēkus nosauktu, kas ir galīgi nojūgušies sava prātā kad kautko murgo aizskar cilvēkus kas dara savu darbu cīnās par kautko nezinot likumus kad ieminies ka varbūt krimināla atbildība tad ir kliedziens ka draud. Vai pasaulē ir nojūgušies grib karu, cīņu vai tā ir sevis pierādīšana …. Nezinu bet esmu sapratusi ka apkārt dzīvo tik daudz atpalikušu, lai dievs man piedod, cilvēku vai skaudīgu cilvēku ka baisi paliek. Bet dievam vajag dažādus cilvēkus lūdzu dievs manā ceļa mazāk šos cilvēkus dod. Jo man ir grūti panest viņu intrigas, melus naidu teiktu atpalicību….. Ļoti grūti. Bet gribu novēlēt visiem veiksmi itseviski viņiem. Ps. Atvainojos par garumzīmēm bet rakstīju steigā savu sāpi vai domas

vai man vienīgajām šis teksts liekas absurds? Šita neadekvāta sieviete par suņa apskati prasa 50 eur no cilvēka un liek ziedot audzētavas labiekārtošanai. Loti jocīgi.

Velvetpopstar 30.07.2023

Atradies normālais. Abi vienā maisā bažāmi.

M Mixx 30.07.2023

varbut tu viena maisa deri ar sito nevizu?

RAMONA👀 30.07.2023

Atvainojas par garumzīmēm😅par komatiem un nebaudāmu, murainu tekstu atvainoties negribas?

Velvetpopstar 30.07.2023

Diemžēl nē. Es vismaz protu sakarīgi atbildēt un uzrakstīt tekstu. 😅

S sannas 30.07.2023

Tu tiešām esi jokains. Neblamējies!