O Oksanai 26.10.2011

Točno jobnutie vai jebanutie!

A Andrejs 28.10.2011

Var precīzāk iskaidrot?

A andrejeva 28.10.2011

kas tev bija? es braucu 2 reizi ar viniem!neticu, ja vajag rakstiet, atsutisu bildes no sava darba, recomendacijas no darba. es esmu loti apmierinata ar so firmu.

N Neticat 10.12.2011

tikko atbraucu ar draugiem caur sho kantori...pilniigaakaas pasakas staasta riiga. Vladislava vnk riiga nopleesh 180ls par fufeliigu info. un anglija muus sagaida cita agjentuura. Cjehu kura jau piedava citus darbus jo pasaka ka pagaidam juusu darbs ko velejaties nav. Un pa dzivoshanu arii pilniigs marazms. UK galaa juums neviens nelaus izveleties cik cilveku maaja vai istabaa. Daudzi te pat pa trijiem istaba gulj

K karina 15.12.2011

Daudzi dzivo, bet tu laikam nedzīvo! Man ari bija ta, ka kaper krameju cemodanus, mana darba vieta bija aiznemta, nu neko man piedavaju vel labako darba vietuv :P ...nezinu, laikam atkal esi viens no tim kuri velas visu un uzreiz, un luksa numurinu...
Sagaida citi cilveki un ko? kas tevi tu domaji sagaidis? Anglijas karaliene?

M Matiss 16.12.2011

pats nepamanīji (Neticat), ka uzrasktīji labus komentarus. no tā visa ir secinams:
1) dzīvošanu piedava!
2) sagaida lidostā! forsi!
3) un darbs ir, pats galvenākais!
paldies par info! :)
tas ir tas pats ka, ja jauns telefons ir salauzies, ej uz bezmaksas servisu, iedos jaunu vai salabos tavu telefonu. tas pats variants.

I ilze 16.12.2011

ticiet tam, ko stāsta par dzīvošanu un darbu, nezinu par ko jaamaksā tāda summa!

E es 17.12.2011

Ha matiss paskatisimies kad tew bus jadzivo ar rokas lieluma prusakiem kopa :D kAUKSI ka lv bija labak un plus vel Griekiem ir bankrots doma ko dari!

E ezitis28 17.02.2012

jobnow ir tīrie krāpnieki!Samaksāju Rīgā 115Ls par kaut kādu dokum.tulkošanu, kurus jau biju pati uzrakstījusi angļu val.Sasolīja darbu, bla, bla, bla...Mančesterā čehu aģentūra iekārtoja darbā Tesco noliktavas, kaut Rīgā teica, ka būs darbs Morisonā.2 nedēļās nostrādāju tikai 5 x un tās pašas pa nakti.Tie, kas tika dienas maiņā strādāt, pelna labi, gandrīz katru dienu ir darbs, pa naktīm tā nav, pat sms nesūta.Aģentūrās nevienam par to nav nekādas daļas, kā lai samaksā īri u.c.maksājumus.Pietiek tikai izdzīvošanai.Kad Vladislavai rakstīju par šo problēmu, viņa atbild, ka esmu nepareizi sapratusi, kaut pašas iedotie materiāli runā par pretējo.Nebrauciet un neklausiet.ko viņa stāsta, -pilnīgs BULLSHIT!

R robin 01.05.2012

Nekad ne braucat, caur JOBNOW agenturu stradat, 6ita Vladislava ir krapniece, vinjaj galvenejas dabut no jums naudu par darbas iekartowanu, parejajs vinu ne interese, un vina tapat turpina darboties ne likumigi kad vinjaj atnemta licenzija par solijumu ne izpildiwanu, informarcija parspileta.ja kaut kas notieks ar jums jus busiet vainigs.. Velu veiksmi!