Jelgavas Tehnikums - Bojājums

Tātad sāksim šo sarunu šitā, izmācījos 2 gadus par viesmīli, man lika štropēt tapetes, tualetēs tiek demulētas. Katru šķīvi ko es saplēsu, man lika tīrīt un maksāt. Tualetēs vienmēr viss ir piesmēķēts, tualetēs papīrs pa zemi čurās guļ, visu laiku apsaukājas. Kaut kāda stāva vispār grieztu nebija, un žurka pa otro stāvu skrēja, bet ne skolotājā. Vienmēr skolotāji lamājas, pazemo un apsmej. Vienīgais kas mani respektēja ir skolotājs apkopējā. Kojas padzīvoju 1 mēnesi, un biju izbrīnīta no tā kas tur notiek, tumbas uz pilno, alkohols un smēķē visur, ēdnica vispār Cenas tādas ka no cita valsts restorāna, stipendija 9 lati un ēdnīcas Cena par kotleti 2 euro, sanāk varu paēst 4,5 kotletes diena varu paēst. Agrrreeeee. Tops ciet dēļ tas skolas, vairs nevar iepirkties. Starpbrīži ļoti iiisi. Atzīmēs negodīgi liek, man ielika 2 par neko.

G

Velvetpopstar 14.09.2023

Vajag pildīt mājas darbus, tad ne par ko 2 neliks.Tu vispār to skolu pabeidzi ?

RAMONA👀 14.09.2023

2 par neko. Hmmm, parasti par neko NV liek, priecājies, ka 2.