Jēkabpils poliklīnikas fizikālās un rehabilitācijas nodaļa - Darba laiks u atteikšanās veikt procedūru

Jēkabpils poliklīnikas fizikālās un rehabilitācijas nodaļas darba laiks ir neatbilstošs un nepieņemams vairumam cilvēku, t. i, no 8.30 līdz 16.00.
Ja cilvēks vēlas apmeklēt kādu procedūru darba dienā, tad strādājošajiem tas vispār nav iespējams ne pirms darba, ne pēc darba vai arī uz darba dienas beigām, ņemot vērā, ka valstī ir noteikta 8 stundu darba diena. Tikai nezināmu iemeslu dēļ darba diena minētajā nodaļā ir par 1,5 vai pat 2 stundām īsāka, tāpēc cilvēkiem, kuriem ir jāveic fizikālās procedūras, viennozīmīgi ir jākārto darba nespēja. Arī tad, ja procedūra ilgst 10 minūtes dienā.
Šodien ierados uz procedūru plkst.15.35, t. i., fizikālās un rehabilitācijas nodaļas darba laikā, taču man procedūru atteicās veikt, jo medmāsa paziņoja, ka viņai darba diena ir beigusies. Faktiski sanāk tā, ka darba laiks minētajā nodaļā ir pat līdz plkst. 15.30
Kad gribēju noskaidrot medmāsas uzvārdu, lai šo situāciju pārrunātu ar viņas priekšniecību, viņa atbildēja, ka viņas uzvārds uz mani neattiecas un aizgāja.

Z