Jautrie Cālīši - Krāpnieks

Bistro vadītaijs ir krāpnieks, viņš speciāli sataisa iztrūkumu un pēc tam jums jāmaksā no savas kabatas!!! Uzmanieties! Labāk neejiet tur strādāt, nedēļas laikā nomainās 3 kasieries, tas nav normāli. Visus apčakarēs un pēc tam atlaidīs! Un tā metene, kas strādā pie karstā ēdiena ir histēriķe un un izskatās pēc nevīžas, kas nespēj sevi sakopt un iet uz darbu ar netīriem matiem.

S Sergejs 24.08.2009

Es tev Lilit piekrītu!
Man viena pazīstama tur strādāja, un bija ļoti sliktas atsauksmes! Pirmkārt Aivars neievēro sanitārās normas! Klienti sūdzās par sabojātiem ēdieniem:D Man neizmaksāja algu!

L Laura 08.10.2009

Algas tur tik tieshaam nemaksaa, arii ir biijusi pieredze ar to uznjeemumu.Vinji no cilveekiem prasa neiespeejamo, un visu laiku kautko tik nonelk no algas! Jā kā 3.nedēļu laikā nomainās 8 trauku mazgaatājas tas arī nav normāli...
Ja tev alga ir 200ls, tad iedod 15 datumos 60.ls un vairāk par tevi neliekas ne zinis.

L Lāsma 08.10.2009

:)Cik forši texti, tikai nez kapēc neviens neuzraksta no šeit klātesošajiem kapēc viņi vairs nestrādā tur:))) - Navajag zagt un vis būs štokos!:)))

L Lāsma 08.10.2009

Regulāri eju uz turieni pusdienās, super! Tā turēt! Nezinu kā jums, bet man un manām draudzenām, a viņu man ir daudz, tur nenormāli patīk(gaumes jautājums) - cenas ideālas un attieksme ir forša. Gribas lai vairāk būtu šādas vietiņas kur var tik tiešām mājīgi un lēti pasēdēt un tās meitenes pie letes nemaz nemainās kā jūs te sakat, viņas jau tur ir sen.

M MissL 28.10.2009

Piekrītu, tam ka saimnieki vienkārši izturas cūcīgi un negodīgi pret strādniekiem un lai tikai nestāsta un neliek te paši sevis attaisnojošus komentārus, tā jau laikam jādara kad patiesība cērtas acīs!
Šādā uzņēmumā nevienam, pat ienaidniekam neieteiktu strādāt pat krīzes laikā!Strādniekus tur tiešām nomaina tik bieži un cilvēki tiek izsmieti un pazmoti, algas neizmaksā, tās ir jāizlūdzās, vai arī pasaka ka tu nemaz to neesi nopelnijusi, kaut katru dienu strādā arī tādas stundas kas neietilpst tavā darba grafikā!
Zagt, jā Aivar, nevajag zagt uz strādnieku rēķina!

L Lina 27.11.2009

Piekrītu, saimnieki vienkarši pretīgie cilvēki!!!

H Hugo Djego 27.11.2009

Nu, ja nemaksā algu, tad vismaz vajag pieēst pilnu vēderu ;)

K kniepadata 28.02.2010

man ar nesamaksaaja, un kad no riita atnaacu uz darbu, pateica, lai vaacos aaraa. jautaaju-kaapeec! atbilde bija-tu nedzirdeeji? savaac savus dokumentus un tinies!
Aivars iekjeeries savas debiilaas mammiites brunchos. taa jau ar nav normaala-saka, ka ir veseliiga dziivesveida piekriteeja, bet piipee vienu cigareti peec otras. taadiem labuma mekleetaajiemnekad neveiksies. vajadzeetu vinjiem tur sanitaaros uzsuutiit. ir dzirdeets, ka tagad shiem prusaki veel esot.