Jaunciema kapi

Kapos tualetē ir baismi iet iekšā!Caurumi grīdā,kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem.Par aromātu jau pat nerunāsim-jūt pa gabalu!Bija ciemiņš no Austrālijas,kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom.Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti?Vai tas neapkauno mūsu Latviju?Kapi ir vieta,kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!

B Biga 27.04.2009

Eu - nemelo kapraci - tas ir mans tel.Nr. nest'asti tagad Te visiem pasakas...notic'es vēl tev!!

Never Forget
Shining Lights

Es arii piestraadaaju par katoļu mācitāju brīvajā laikā.

B BIGs 27.04.2009

Ko tu no reliģijas saproti vispār?
Roc tik dziļāk un met tik tālāk!

B Biga 27.04.2009

A es brīvajā laikā ielas slauku!!Ja kas varat pieteiktie - izslaucīšu arī jūsējo.

B BIGs 27.04.2009

Biga, a ko tavs tēvs dara naktī kapos?

B BIGs 27.04.2009

Viņš gadījumā neatdzīvina mirušos?

Nē viņš logus mazgā!!

L Linda 27.04.2009

Bigas lielais tētis nodzina no kompa mazās Bigas, lai beidz māžoties

Aicinu izmantot atlaides. Tikai vēl divas nedēļas kapraču pakalpojumi par 50% atlaidi.Pārējiem apbedīšanas pakalpojumiem ir 30 % atlaide, līdz 15. maijam. . Lūdzun pasteidzieties izmantot akcijas piedāvājumu!
Gribam piesaistīt vairāk klientus Tieši mūsu apbedīšanas uzņēmums ""Atvadas"" regulāri rīko dažādas akcijas un arī reklāmas prezentācijas.
Patreiz akcijas cena ir arī zārkiem, līdz 1. jīnijam.
Arī vecākiem iedzīvotājiem izplatām pasta kastītēs reklāmas bukletus, lai tieši izmanto mūsu firmas pakalpojumus .

E-pasts saziņai: [slēpt]@inbox.lv

Īstenībā mans tētis slēpjas zem Kapracis No Jaunciema Kapiem

B BIGs 27.04.2009

Uzraksti ko jēdzīgāku, savādāk par dārgu sanāk.

Kas par dārgu??

Apbedīšanas pakalpojumi.

B Biga 27.04.2009

Viņš jau piedāvāja 50 % ATLAIDI - ko vēl vajaga??

B BIGs 27.04.2009

Prieks iepazīties ar tavu tēvu, bet tagad iepazīstini ar savu māti un vecmāti.

B Biga 27.04.2009

Nu oma ir šizofrēniķe!!A māte alkoholiķe!!

B BIGs 27.04.2009

Man patīk šizofrēniķi! Ved viņu šurp pie datora!

B Biga 27.04.2009

Nu viņa jau visu laiku sēž un skatās uz mani.

B BIGs 27.04.2009

Lai ome uzraksta arī kādu komentāru.