www.sudzibas.lv JANTAR Nekvalitatīvs darbs, izvairīšanas no jebkādas atbildības

JANTAR - Nekvalitatīvs darbs, izvairīšanas no jebkādas atbildības

Valdes loceklis Maksims Ļepeņiks. 2013.gada augustā mēs pasūtījam pie SIA “JANTAR” virtuves mēbeles un skapi uz kopējo summu 1318.00 LVL. Pagāja gads, mēs samaksājam par darbu virs 850.00 LVL un mums nav ne virtuves, ne skapja (skapi viņš vispār nebija sācis taisīt, bet naudu par to bija paņēmis). Daļēji izgatavota virtuve stāv pie mums un viņu nevar uzstādīt, jo tas izmēri neatbilst mūsu telpas izmēriem. Tagad Maksimu Ļepeņiku sazvanīt nav iespējams. Maldināša, nekvalitatīvs darbs, aprēķina furnitūras izmaksās pēc dārgas furnitūras cenām, bet uzstāda vislētāko (kādu tik var) un kliedz, ka viņš liek labo furnitūru. Maksims Ļepeņiks vispār neprot ne sastādīt mēbeles skici ne aprēķināt telpas izmērus. Tādam cilvēkam, ka viņš nedrīkst dod naudu, jo viņš māk tikai melot, bet ne strādāt. Darījuma apliecinošos dokumentus nedod.Rakstiet sūdzības uz SIA “JANTAR” uz VID uz PTAC un uz Policiju!!!

J

BondsBonds 15.08.2014

Nu, ko te vairs. Vajadzēja uzreiz sākt ar darījumu apliecinošu dokumentu!