www.sudzibas.lv IZZI Internets

IZZI - Internets

Tiesham slikts Interneets ka arii slikts serviss. Biju piesleegts atrumam liidz 100 mb/s, knapi knapi redzeeju 7 mb/s un tas bija atrakais variants. godiigi "nosedeeju" ar viniem 2 gadus, uzzvaniiju lai atsleedza (ta ka kontrakts ir beidzies) - teica ka labi, tuvakajaa laikaa (2 dienas) meistars ar jums sazinasies, ta pagaja pusotra nedel'a gandriz katru dienu esmu zvanijis lai atgadinat ka vin'u meistars joprojam man nav zvanijis. ta arii man neviens nepiezvanijis. Jau pats zvaniju pateicu ka pietiek man "barot ar brokastiem", tad sanemu loti skaistu atbildi "Jums jaaizpild iesniegumuu" un tikai peec menesha mes vareesim jus atsleegt, jums protams par nakosho meenesi buus jamaksa.
Vot ta.
Ta ka Labak l'oooti ilgi padomat un NEsleegties pie viniem.

V