www.sudzibas.lv Īzi vidusskola Sliktie skolotāji

AtrisinātaĪzi vidusskola - Sliktie skolotāji

Vineta Kulmane. Šī skolotāja mani apsūdzēja, ka visu, ko es rakstīju savā darbā, neesot rakstījusi es, bet gan chat Gpt.
Es apguvu viņas sniegto teoriju, 5 stundas pildot pārbaudes darbu, rūpīgi pārbaudot informāciju, lai saglabātu to galvā un būtu gatavs diagnosticētajam darbam 2024. gadā viņas priekšmetā. Kāpēc man būtu jāizmanto chat GPT, lai viņš visu uzrakstītu man, neko nesaprotot, ja es izvēlējos jūsu priekšmetu, uz monitoringa darbu?
Es neiesaku šo skolu, jo jūs var apsūdzēt, ka to rakstījāt nevis jūs bet chat Gpt, pat necenšoties pārliecināties, ka esat apguvis materiālu, tādējādi jums tiek piešķirta slikta atzīme. Tā ir muļķīga pieeja cilvēku izglītošanai.
Jūs droši vien esat tik dusmīga, jo es lūdzu jums atsūtīt pētījumu par to, ka vakcīnas ir kaitīgas? Es gribu teikt, ka šis skolotāja uzdevumā pieprasīja divus argumentus pret vakcināciju, un es nejokoju.
Kā man šādā situācijā palikt skolā?
Es nenoliedzu, ka par tēmām kas ir p.darbā es jautāju botam, lai iemācītos mazliet vairāk, lai saprast tēmas uz kuras atbildes neatradu teorija. Ja es kaut ko nesapratu, es lūdzu, lai viņš man to paskaidro.
Tā ir absurda situācija, un es pat nevaru neko izdarīt.
Es nezinu kā turpināt mācīties šajā skolā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vperkone 27.03.2024

Situācija ar skolotāju bija atrisināta. Tagad šī problēma ir plašāka, tā skar ne tikai mūsu skolu, tā skar jau visu pasauli, jo tagad skolotājiem grūtāk saprast vai rakstīja darbu cilvēks - viss, kas palika, tas ir tikai uzticēties. Tadēļ arī skolotāju var saprast.
Un mana skola šeit nav vainojama - tiklīdz viņi uzzināja par šādu problēmu, viņi sāka problēmas risināšanas procesu.
Es cienu šo skolu un ar prieku turpināšu mācīties tajā. Paldies dievs, problēma bija tikai ar vienu skolotāju.

V