IVETA DUNDURE - UZMETEEJA

Iveta Dundure,kura uzskata sevi par proofesionaalu matu pieaudzeeshanas meistari,uzvedaas loti neprofesionaali.
Pasuuta matus pieaudzeshanai(pie tam vel tirgojas par cenu,ta kaa kartupeljus pirktu)un beigaas veel nesamaksaa.
Sarakstiijos ar sho meiteni caur draugiem.lv.Sarunaajaam ka uzliks naudu un es izsuutu.Deva komandu izsuutiit -''naudu uzskaitiiju,naudai jaabuut 5-6 stundu laikaa(jo vinai bij cita banka)Izsuutiiju,domaaju-kur nu vina liksies?!
Naudu nesanemot ne pec 6 st. ne peec dienas,ne peec divaam-saaku rakstiit.
Shii matus sanemot-vnk klusi seedeeja.Tad es vinai teicu,ka neesu vel naudu sanemusi.
Shi man rupja veidaa atbl.ka matus neniems,ka nav dabiigi.Protams,ka nav dabiigi-vai ta kaads gaida dabiigus matus pa 25 Ls?!Smiekli rauj.
Labi,samierinaajos un teicu,lai izsuuta atpakalj-ja nepatiik.
Taa veel liidz shiim suuta:D Jau gads pagaaja:)
Taa vina ari nevareeja atvadiities ar nedabiigiem matiem:)
Gan jau kaadam uzlika par 3x lielaaku naudu.
Es vnk ieniistu shitaadus ''profesionaaljus''
Un ja shiis cilveeks lasa sho visu-lai tev DIEVS dod tiiru sirds.

T

S Saullite 16.06.2014

NEIESAKU, pie vinjas vispar pieaudzet matus, loti neprosionali to dara, pavirshi!!!

S SDin112 23.11.2014

Šī meitene apkrāpj, pat tad ja atnāc ar saviem matiem piemēram kā es ar 25 pāriem (pieaudzēšanas metode ar plāksnēm) beigās izrādās, ka pieaudzēti vien 15 pāri, ko pats sajust nevari, un tā sistemātiski apkrāpjot 2 klientes - īpaši tās kuras pašas skaita naudu viņai, viņa līmē citu cilvēku matus un vienkārši iegūst no tā lielas naudas summas.

Tais skaitā arī ļoti nekvalitatīva un nepareiza pieaudzēšana, tāpat arī profilakse - ja mati nedaudz sapinķerējušies - nevis izpinķerē kā tas būtu jādara, vai pat nevis nogriež, kā dara tad ja ir bezizejas situācija - bet uzlīmē pa virsu jaunas līmlentes uz pinķerējumiem tos atstājot un padarot situāciju vēl briesmīgāku.