www.sudzibas.lv Ivars Šulcs Remonta darbu kvalitāte

Ivars Šulcs - Remonta darbu kvalitāte

Veica remontdarbus privātmājā. Veidoja riģipša sienas un griestus, flīzēja. Neko no tā nevar uzticēt - riģipsi plaknē uzlikt nemāk. Reģipša šuves veido kā pagadās - bez sieta/ar sietu. Pēc nedēļas visur plaisas.

Flīzēt arī nejēdz - tas pats, plaknē trāpīt nevar. Laikam nezina kas ir līmeņrādis. Šuves šķības pat ar krustiem.

No krāsām nekādas sajēgas - dušā krāso ar parasto (ne mitrumisturīgo) krāsu.

Kopsavilkums - nejēga palīgstrādnieks. Kad pats sava darba rezultātus ieraudzīja, aizbēga.

Skumji, ka par to, kas jau samaksāts, jāņem citi strādnieki un jāmaksā vēlreiz......

O ogresnaba 15.03.2013

pareizāk tomēr būtu maksāt pēc padarītā darba nevis pirms, un kur tik ilgi var nepamanīt ka cilvēks visu salaidis dēlī, ja viņš uzspēj gan reģipsi nokrāsot gan noflīzēt drusku jau vaina jāuzņemas pašam, varu derēt ka cena bija ļoti pievilcīga un meistaru atradi sludinājumā bez rekomendācijām?

I ivars.sulca.klients 16.03.2013

Protams, ka pats pie šādas situācijas vainīgs. Taču šis portāls ir par to, lai citi šādā situācijā nenonāktu. Tādēļ arī ieraksts portālā.

S santukish 12.05.2013

Interese tieši par jūsu minēto cilvēku- Ivars Šulcs.(interesē, kad tika veikts šis remonts)

Ja izlasiet šo, lūdzu, uzrakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv