www.sudzibas.lv Irve Bojājums

IRVE - Bojājums

Briesmīgiiii!

Nekad mūžā nenesiet uz Irve ķīmisko tīrīšanu.

Aiznesu meitiņas izlaiduma kleitu un lūgumu izgludināt un nepārcensties (piekodināju, ka piesardzīgi - tilss un cikas cakas) .

Ko es saņēmu? Sabojātu kleitu... Ar asarām acīs, tagad nezinu ko darīt...

Briesmīga attieksme - darbinieki viens par otru un galu galā var tikai atbildēt par toletes poda tīrīšanu, vairāk ne par ko!
Ja jums rūp jūsu drēbes - tā nebūs tā vieta, kur būtu jānes.

16.04.2024

D Dace Pētersone 16.04.2024

Līga, mums žēl, ka sagādājām vilšanos, taču šajā ziņojumā izklāstītie fakti nav korekti. Kleita netika sabojāta. Nevarējām kleitu pienācīgi izgludināt, bet, diemžēl, ne visi izstrādājumi labi padodas kopšanai. Pieņemot kleitu, brīdinājām, ka mēģināsim darīt labāko, bet rezultātu negarantējam. Tā kā, sniedzot pakalpojumu, neizdevās sasniegt cerēto rezultātu, naudu par pakalpojumu jums atgriezām. Jā, un Irves darbinieki nav slinki un nepriecājas par neizdošanos