Īrnieki Raivis Džeralds Kalniņš un Liāna Žukovska - nemaksā rēķinus, neatbrīvo dzīvokli, trokšņo - Īrnieki nemaksātāji, traucē kaimiņiem

Esiet uzmanīgi! Īrnieki Raivis Džeralds Kalniņš un Liāna Žukovska dzīvokli izmantošanā saņēma 2022.gada janvārī un neviens mēnesis ar viņiem nav noritējis mierīgi.

Katru mēnesi bija sūdzības no kaimiņiem par skaļo mūziku un ballītēm, kas neļauj kaimiņiem gulēt. Kaimiņi teikuši, ka viņiem nekomfortabli iet uz saviem dzīvokļiem, jo reibumā cilvēki staigā pa koridoru, sēž pie mājas uz kāpnēm, smēķē u. Tml.
Sākotnēji par rēķinu apmaksu pastāvīgi jāatgādina un apmaksa vienmēr tika veikta ar kavējumu, vēlāk rēķini vairs nav maksāti nemaz, nu jau 3 mēnešus. Mēģinām vienoties par dzīvokļa atbrīvošanu, bet atslēgas joprojām nav nodevuši un turpina audzēt parāda summu, lai gan ir informējuši, ka izvākšanās ir procesā.

Paši ir informējuši, ka dzīvoklī ir salauztas durvis. Ir pamats domāt, ka dzīvoklī ir smēķēts.

D

A andafeldmane 28.05.2023

pareizi

B BērziņaZ 12.04.2024

Zinu šo ģimeni ,bet Liānas vārdu tur gan nebija vajadzības norādīt izīrēju šai meiteni dzīvokli viss apmierināja ,reiķini tika samaksāti ka pienākas ja kāda problēma gadījās visu ar laiku attrisinājam viss tika samaksāts