Irina Čubukova (ģimenes ārste) - Attieksme

Drausmīga attieksme un serviss!
Esmu n-tos gadus šīs ģimenes ārstes paciente, bet pēdējos gados ar vien vairāk saprotu, ka ārste sāk palikt nekompotenta un ar briesmīgu attieksmi. Covid pirmā viļņa laikā jau saskāros ar drausmīgu attieksmi, galu galā es nezvanu/neapmeklēju katru dienu un par sīkumiem, tikai tad ja tiešam vajag. Šoreiz šāda attieksme man pielika punktu! Ja es aizsūtu sms un pēc tam uzzvanu, lai zina ap ko lieta grozās (jo akūtās stundas šai ģimenes ārstei nav, un uz zvaniem neatbild un sms) , tad saņemot atzvanu (pēc viņās darba laika) man ir jāuzklausa lekcija par to, ka viņai ir jāstrādā ārpus darba laika, cik neatbildētu zvanu viņai ir un kas man atkal ir noticies.. Es atvainojos, es kā jau minēju, nezvanu par sīkumiem. Ar tekstu - kas tad atkal ir noticis? Manuprāt, ir bišķi jābūt pieklājīgākai attieksmei pret pacientiem! Es saprotu šī esošā situācija nav vienkārša, visiem ir grūti, bet ja tu reiz esi mans ģimenes ārsts, tad vēršos pie tevis pirmās, nevis meklēju palīdzību citur! Noteikti tuvākajā laikā būs - 1 pacients!

G Gulbenietis 12.10.2021

Šajā gadījumā saprotu abas puses. Iedomājies, cik ļoti ģimenes ārste ir izbesīta. Cilvēki domā, ka katram ir dzelzs nervi, tikai viņam sūdīgi pagadījušies. Visiem tie nervi ar covid trakumiem paliek sūdīgi, it īpaši ārstiem..