www.sudzibas.lv Īrēts īpašums Nelikumīga naudas ieturēšana

Īrēts īpašums - Nelikumīga naudas ieturēšana

Negodīgs izīrētājs Vineta Otto, adrese Villa "Ohaijo" Spulgas iela 2c nelikumīgi ietur naudu, pat tajā gadījumā, ja Jūs esat ieradies vēlāk un līdz ar to mazāk ekspluatējāt īrēto īpašumu par pilnu maksu, balstoties uz to, ka līgumā nekas nav teikts par naudas ieturēšanu, gadījumā, ja ierodaties ar kavējumu, kā arī pirms tam nebija mutisks brīdinājums par kavēšanu. Nekādi dokumenti par šo ieturējumu nebija saņemti, kā arī nebija saņemts rēķins par dalītu nomu. Māja tika atgiezta ideālā stāvoklī, tīrībā un bez bojājumiem, to pat ievēroja mājas saimniece. Kā arī vēlos minēt to, ka mājas noteiktā maksa neatbilst mājās kvalitātei, piemēram, no paša sākuma nebija tīras izlietnes, istabās bija nekoptas grīdas, kā arī patstāvīgi vajadzēja pārmazgāt ēšanas rīkus, jo tie bija ēšanai nepiemērotājā stāvoklī. Ļoti nelabvēlīga un negodīga saimniece, tādā veidā saņemot nelikumīgi naudu no īrniekiem.
Pielikumā pievienots dokuments par iekšējās kārtības noteikumiem, kurā nekas nav teikts par naudas ieturēšanu, gadījumā, ja ierodaties ar kavējumu.

Papildināts Veronika123 24.10.2023

Vēlos precizēt, ka nelikumīgi tika ieturēta depozīta nauda, sakarā ar to, ka īrētājā mājā ierados vēlāk, kā bija minēts pirms tam, līgumā nekas par depozīta naudas ieturēšanu nokavēšanas gadījumā nebija teikts, pirms tam nebiju saskārusies ar tādu situāciju, ka par iekavētu laiku tiek ieturēta depozīta nauda. Pēc mana pieprasījuma atgriezt man manu nelikumīgi ieturēto depozīta nauda, majās īpašniece momnetāli bez skaidrojumiem nobloķēja manu telefona numuru. Valsts Ieņēmuma dienesta uzmanībai, pēc manas prasības Vineta Otto (mājas saimniece) neiesniedza nekādu kvīti par dalījumu nomas maksu un ieturēto depozīta naudu, nozīmejot to, ka viņa vienkārši ielika šo naudu sev kabatā.

V

N Nikolajs Andrejevs 20.10.2023

Villa "Ohaijo" Spulgas iela 2c

L Lelde Odiņa 27.10.2023

Viss rakstītais neatbilst patiesībai, īpašums tiek uzkopts regulāri, viss ir tīrs un spodrs. Viesus gaidam iepriekš sarunātajā laikā un nekādu problēmu nav bijis. Telpas ir siltas, tīras, dekorētas ar dabīgajiem augiem un citiem interjera priekšmetiem.
Ja viesi neierodas, tad samaksāto neatgriežam.
Naktī nevienu neuzņemam drošības dēļ.
Cieņā,
Jūsu viesu mājas vadība

V Veronika123 27.10.2023

Labdien, vēl gribu minēt to, ka neesmu saņēmusi kvīti par atlikošo nomas maksu, otrkārt nelikumīgi bija ieturēta dalīta depozīta nauda par to, ka mēs ieradāmies nedaudz vēlāk par saskaņoto laiku ( ieradāmies vēlāk par 40-50 minūtēm ). Par nomas naudu nebija vispār nekādu pretenziju no manas puses. Galvenā pretenzija ir par to, ka netika atgriezta pilna depozīta nauda, vai varētu paskaidrot, kuros viesu namos pieprasa papildus maksu par to, ka tu izmanto mazāku nomas laiku? Treškārt, 12 cilvēki bija liecinieki tam, ka tika pārmazgāti visi trauki pirms pasākuma sākšanas, kā arī mazgāta izlietne. Māja tika izīrēta uz diennaktīm, un teiktais par mūsu uzņemšanu naktī neatiecas uz mums, kāds ar to vispār ir sakars? Vēlos atkārtoti pieminēt to, ka biju pieprasījusi atpakaļ nelikumīgi ieturētu depozīta naudu no Vinetas Otto ( neiet runa par nomu ) un Vineta Otto uzreiz bez skaidrojuma nobloķēja manu telefona numuru, kas apstiprina to, ka viņa rīkojas nelikumīgi. Papildus pievienoju slūdinājumu par nomu no ss.com: https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga/ziepniekkalns/hfejx.html