I.Paturskas ģimenes veselības centrs - Serviss

Gribēju paust savu sašutumu par šo veselības centru. Pa dienu ap pusdienlaiku zvanīju, lai noskaidrotu vai pēc plkst. 18:00 iespējams veikt EKĀ (elektronisko kardiogrammu) ar aprakstu, kur man administratore lauzītā bet laipnā latviešu valodā atbildēja, ka ir iespējams un pat bez kardioloģes, kura klīnikā pieņem ceturtdienās. Pārzvanīju otrreiz un pieteicos vakarā pēc plkst. 18:00 uz EKĀ. Vakarā pēc darba steidzos uz minēto iestādi, pa ceļam vēl pamatīgi izliju. Plkst. 18:40 ierados veselības centrā, kur man priekšā nu jau cita administratore blisināja acis, jo nebija informēta, ka es esmu pierakstīta uz EKĀ. Sākumā administratore pati grasījās man veikt EKĀ, bet kad saprata, ka nu diezin vai pati to varēšot (jo vispār neesot to jau 2 gadus darījusi un nav mediķis), tad piedāvāja nākt nākamajā dienā no rīta vai ceturtdienā pie kardioloģes pa 22 EUR. Protams, es neiešu ne nakamajā, ne aiznākamajā dienā, jo citā vietā šo te pakalpojumu saņemšu par nepilniem 2 EUR. Administratore tikai nomurmināja, ka viņai žēl, bet arī nevarēja nekā citādi palīdzēt man. Mācība - divreiz pārliecinies vai esi piereģistrēts!

D Dudnjak 18.10.2015

Katram var gadīties, bet kopumā Centrs ir labs