www.sudzibas.lv Interneta veikals Proffit Slikts serviss, kas robežojas ar krāpšanu

AtrisinātaInterneta veikals Proffit - Slikts serviss, kas robežojas ar krāpšanu

Pirms pasūtīju telefonu interneta veikalā Proffit, telefoniski precizēju par piegādes laikiem, man apstiprināja, ka tiešām piegādes laiks ir tikai 7-9 darba dienas. Pēc tam piegādes termiņi tika pārcelti vairākkārt, līdz pieprasījām atpakaļ savu naudu, kuru arī gaidām joprojām! Solīja atgriezt 6-7 darba dienu laikā un tagad atkal ir sarežģījumi (tieši tāpat kā ar piegādi) un atkal jāuzgaida. No pasūtījuma brīža pagājušas gandrīz 7 nedēļas, nav ne preces, ne naudas. Zvanu centrā atbild tikai ar vispārīgām frāzēm - ir gadījušies sarežģījumi, risinām, gaidiet. Kamēr tā bija tikai ar mani, domāju - nu labi, bet kā izrādās, tāda pati situācija, tikai vēl ilgāk ir manam paziņam, kurš tieši tāpat gaida un saņem atbildes lai uzgaida. Tāpēc paskatījos atsauksmes par šo uzņēmumu un, kā izrādās nebūt neesmu vienīgā, kas kaut ko gaida. Manuprāt tā ir klaja klientu maldināšana - norādīt īsu piegādes laiku, apliecināt, ka spēj to ievērot un izstiept to līdz bezgalībai. Es vēl neesmu saņēmusi naudu atpakaļ un nezinu, vai to atgūšu, bet vēlos brīdināt citus, lai neiekrīt uz melīgajiem solījumiem un ātrām piegādēm.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Daina 20.08.2020

Sūdzības rakstīšanas dienā telefoniski jau izrājos, pēc tam e-pastā pieprasīju, lai proffit uzraksta oficiālu atbildi, kāpēc netiek atmaksāta nauda atbildes e-pastā noteiktajā termiņā. Atbildi nesaņēmu, bet vēlāk kontā parādījās atmaksātā summa. Tātad nauda ir atgriezta pēc pamatīgas izrāšanās un ar kavēšanos, un domāju, ka tā nebūtu atgriezta, ja es vienkārši gaidītu. Vēl viena lieta, kas liek būt īpaši uzmanīgam, ir tas, ka konti šim interneta veikalam ir Lietuvā, maksājumu veicu uz uzņēmumu Sia Multi-Services, bet nauda atgriezta no kasija!? Nesaistieties ar šo interneta veikalu proffit! Nekas neliecina par godīgu darbību.

D

Ādolfs_Hitlers 19.08.2020

Pēc kāda kritērija jūs secinājāt, ka šī sūdulapa ir gana uzticama vieta, lai kaut ko iegādātos, it īpaši ar priekšapmaksu?