www.sudzibas.lv Interneta veikals 2x5.lv Sliks serviss, pašuzstadito noteikumu neizpilde.

Interneta veikals 2x5.lv - Sliks serviss, pašuzstadito noteikumu neizpilde.

03.05 tika veikts pasūtijums precei Apple iphone 8 plus 256GB. Pēc pašuzstaditiem noteikumiem, viniem bija jasazinas ar mani 1-3st laikā pec pasūtījuma sanemšanas. Nemot verā, ka 3-6.05 bija brīvdienas, gaidīju zvanu nak. darba dienā, kas tomēr nenotika, ar ko tika lauzsts pirms noteikums vinu majaslapā. 10.05 tika veikts zvans uz majas lapā noradito tel.nr. Persona, atbildeja, informēja, ka pasutījums tila palaists un tūvakais piegades datums būtu tikai 14-15.05, tomēr piegade nenotika, informēts nebiju, ar ko tika lauzsts vel viens pašuzstadīts noteikums. 16.05 bija zvanits atkartoti, lai precizet, kad būs iespējams sanemt preci, tika sanemta atbilde, ka "rīt noteikti jābut" (17.05). 17.05 atkartojas situācija ar piegadi, nebiju informēts, ka ta nenotiks, uzzināju to sazvanot pats, ar ko pārdevejs solija piegadat 18.05 līdz 17:00. 18.05 ap 17:00 bija zvanits velreiz, pardevejs informeja ka tikai braus pec preces (pēc solita piegades laika). Piedavaja satikties kaut kur, kad sanems preci. Tadas iespējas nebija, ka aro tas nozimētu, ka nebūtu čeka, vai kada cita dokumenta, kurš liecinatu, ka ierīce tika pirkta 2x5.lv. 21.05 tika veikti vairāki mēginājumi sazvanit tirgotāju, tomēr zvani nebija atbildeti, nebija veikti atzvani. Uz e-pastiem neatbild. Mājas lapa izskatas, ka veidota pēc šablona. Ir aizdomas, ka nodarbojas ar krāpšanu. Apmaksa nebija veikta, ar ko nekadu zaudējumu, iznemot laiku, neibija. Tādēl, ka nebija atbildets uz zvaniem un bija lauzti vairāki pašuzstadīti noteikumi, bija nosūtits informativs e-pasts, ka atcelu pasūtījumu.

Pagajušais laiks no pasūtīšanas brīža - 18kalendaras dienas, no kuram 11 darba dienas.

Par minetajiem noteikumiem skaties pievienotus failus

H HP2 22.05.2018

Šogad martā dibināts internetveikals (https://company.lursoft.lv/mobity/40203131129) ar vienu eiro pamatkapitālu. Secinājumus izdariet paši.