www.sudzibas.lv Interluks/ SunMB Prasa samaksu uz privāto kontu

Interluks/ SunMB - Prasa samaksu uz privāto kontu

Iesaku neuzticēties firmai, kas darbojas zem skaistas web lapas www.interluks.lv, faktiski nav pat skaidrs, kāda juridiska persona ir zem šī nosaukuma - mājas lapā minēts "Kompānija Safur", savukārt ne pēc kādiem grāmatvedības standartiem sastādīto rēķinu izrakstījusi SIA "SunMB". Īsumā par to, kas notika.Pasūtīju iebūvējamo skapi, atbrauca uzmērītājs, paprasīja 20 EUR, kas tikšot iekļauta skapja cenā. Uzticējos, iedevu. Nākamajā dienā pa e-pastu atsūtīja skices bez izmēriem, kvalitāte - diezgan briesmīga (tobrīd nebiju redzējusi, kā strādā citas firmas, līdz ar to likās ok). Skicēm piekritu, prasīju, lai atsūta priekšapmaksas rēķinu. Atnāca e-pasts ar tekstu - lūdzu pārskaitiet naudu uz manu privāto kontu.............. Norādīts vārds, uzvārds (K.P.), personas kods, adrese. Pielikumā bija pievienots, kā jau minēju - ne pēc kādiem grāmatvedības standartiem sagatavots rēķins, kura nosaukums bija "Pavadzīme" (tiem, kas nezin, lūdzu pievērsiet uzmanību - Pavadzīmi izraksta tad, kad prece tiek saņemta! nevis pirms saņemšanas, kad skapja taisīšana vēl nav uzsakta!). "Pavadzīmē" bija uzrādīts piegādātājs SIA "SunMB", bet konts - šīs privātpersonas. Turklāt summa bija norādīta nevis 50% no skapja cenas, kā bija norunāts, bet gan 53%, kā arī nebija ņemti vērā manis samaksātie 20 EUR. Protams, uzrakstīju jautājumu - kāda man ir garantija, ka, pārskaitot šādu summu uz K.P. privāto kontu, viņš nepazudīs? Atbilde bija - ja gribat, gatavojiet līgumu. Protams, atteicos tērēt savu laiku un gatavot līgumu, sameklēju daudz izdevīgāku piedāvājumu un prasīju atpakaļ savus 20 EUR. Atbilde - to jūs samaksājāt par uzmērīšanu, skicēm un degvielu. Man ir ļoti žēl iztērētā laika un nervu, faktiski šīs situācijas dēļ man ir nodarīts morālais kaitējums un nedomāju, ka kāds klients būtu pelnījis šādu attieksmi! Secinājumus, ceru, izdarīsiet paši!

H