www.sudzibas.lv Interaktīvo Servisu Aģentūra, SIA neuzticami un vienmēr kavē darbu termiņus

Interaktīvo Servisu Aģentūra, SIA - neuzticami un vienmēr kavē darbu termiņus

Labdien!

Vēlējos informēt potenciālos klientus vai vienkārši cilvēkus, kuriem nāksies sastapties ar šo iestādi. Uzņēmums nodarbojas ar SMS pakalpojumu sniegšanu un vēl visādiem pakalpojumiem.
1. katram uzņēmumam cenas dod savādākas dažiem uzņēmumiem nolaiž cenu līdz pat 0, 019 Ls/bez PVN. Uzzinot šo cenu no viena paziņas biju šokā, jo vēl kādu nedēļu atpakaļ man piedāvāja lētāko 0, 0269.
2. līgumu no šī uzņēmuma gaidīju vairāk nekā nedēļu - tāda sajūta it kā viņi šos līgumus sastāda arī katram atsevišķu.
3. kad beidzot esmu dabūjis līgumu, gribās arī patestēt, kā tas viss darbojas pirms parakstīšanas un te atkal ir jāgaida kamēr atsūtīs pieejas paroles un kodus.
4. kad vēlējos nosūtīt lielāku SMS daudzumu daudzi nav aizgājuši - beigās izrādījās, ka dažiem nummuriem, kuri ir pārgājuši no viena operātora uz otru, nav iespējams nosūtīt.

Visiem silti iesaku iet pie citiem šo pakalpojumu sniedzējiem, Jūs iegūsiet labāku apkalpošanu, labākas cenas - kas šobrīd ir arī svarīgākais.

ceru ka kādam būšu palīdzējis izdarīt pareizo izvēli.

R Roma 02.06.2009

neesmu ar viniem stradajis, bet ari esmu dzirdejis ne tas labakas atsauksmes

K Kaspars 29.06.2009

Mēs 2 mēnesi sūtam sms caur viņiem, šķiet viss ir ļoti pat ok. Es viņiem palūdzu uztaisīt izmaiņas viņu sistēmā, man piezvanīja pusis vārdā Mārcis un dienas laikā pārtaisīja sistēmu, tapēc man ir tikai laba pieredze..

K Kristaps 29.06.2009

Šobrīd veidoju savu torrentu lapu un gribēju uzzināt kādas ir iespiejas iesviest maksas SMS, to izcenojumu un tā tālāk. Sazvanījos sievieti Ilonu, sarunāju tikties pie viņiem ofisā - pienākot klāt pie norādītās adreses, neatradu ne vienu norādi. Zvanu atkal, paceļ Olga, kas knapi latviski saprata ko es no viņas gribu, pasauca Ilonu pie telefona, kas arī man izstāstīja kur jāiet. Uznākot augšā likās ka žurkas tulīt sāks skraidīt, cik tur netīrs bija. Kad biju uzzinājis visu kas man nepieciešams, palūdzu, lai līgumu un visus izcenojumus man nosūta uz e-pastu, ko neesmu saņēmis vēljoprojām - tikai tāpēc, ka manis plānotais apjoms bija pārāk liels, lai viņu sistēma spētu apstrādāt visus ienākošos.

Tāda bija mana pieredze ar šo uzņēmumu, ja kādam ir laba pieredze uz priekšu, bet es piekritīšu raksta autoram un otreiz es turieni vairs neiešu.

A Aleksandr 29.06.2009

Kaspar mozhesh objesnitj chto oni izmenili v sisteme, mne kak konkurentu interesno, poskolku ja slishal chto eto dazhe ne ih sobstvinaja sistema! info na meil skinj, jesli mozhno!

Spasibo

K Kaspars 29.06.2009

nebija eerti sarakstus korigeet, tapeec paluudzaam, lai uztaisa, ka var atveert un atdziimeet ssanemeejus, no jauna un tad pārseivot...itkaa elementaaari, bet nu normaali uztaisiija ar visu video instrukciju iesuutija... a par to pieeju, nu ja jau spionēt tad uzzvani viniem pasiem, ja vienkaarsi gribi es tev varu uz briidi iedot savu paroli, bet tad uz privaato meiu raksti...paaarsteigumus negribaas...:) par sisteemu teisiibaam nezinu, bet tas mani iisti nesatrauc, man stradaa un maksaaju maz ap 14 lvl nu nav daudz...

A Aleksandr 13.07.2009

kaspar, prishli mne eti kodi, obeshaju ne budu chto li be delatj, zajdu posmotrju i vijdu! moj meil: [slēpt]@inbox.lv

sapsibo!