www.sudzibas.lv Remonta Darbi Nepabeigts dzīvokļa remonts Ingus Bogdans

Remonta Darbi - Nepabeigts dzīvokļa remonts Ingus Bogdans

Ja vēlaties nepabeigtu remontu, naudas izkrāpšanu par materiāliem, kuri reāli nemaz netiek iegādāti, tad droši varat zvanīt Ingusam Bogdanam, tel. nr. 28101082! Ar pilnu atbildību apgalvoju, ka Ingus Bogdans ir zaglis un krāpnieks! Pievienoju foto no sociālā tīkla, lai varat atpazīt krāpnieku.

C

Z zinta lapina 04.08.2015

Rebels VS Empire

A aramiss 04.08.2015

piemēslotā virtuve fonā jau liecina par darba kvalitāti:)))

H Haba21 02.03.2018

Neesmu Ingus bet gribetos redzet jūsu virtuvi. Kura vieta tu redzi piemeslotu virtuvi un ka var kko tadu pateikt, pats/pati laikam dzivo kada piemeslota pritona, sēdi un raksti komentus sava bomžatnika 100%

M Moems 14.03.2016

Žēl, ka iepriekš nepaskatījos sūdzības par šo cilvēku. Arī esmu cietis no viņa, izkrāpa naudu un remonts netika pabeigts. Visi uzmanās, ļoti nepatīkams cilvēks lai gan sākumā māk radīt par sevi ļoti labu iespaidu.

W wombolt 22.07.2016

http://www.sudzibas.lv/ingus-bogdans-krapsana-c281244 Lūdzu, padalieties ar savu negatīvo pieredzi. Kopā mēs liksim viņam samaksāt!

W wombolt 22.07.2016

Meklēju cilvēkus, kas ir cietuši no Ingus Bogdanova krāpšanas! Vīrietis apkrāpa pensionārus vairāk kā uz 1000 euro. Sūdzība par šo cilvēku jau ir reģistrēta Valsts Policijā, lūdzu atsaukties uz tel.nr. 27843062 visus, kam ir bijusi negatīva pieredze ar šo meistaru-krāpnieku. Kopā mēs viņu vedīsim pie atbildības!