www.sudzibas.lv Inge Hees Par nepilnību darba likumdošana

Inge Hees - Par nepilnību darba likumdošana

14. Aug 19: 35 Valentina Novicka
Strādāju pie Inge Hees no pusjanvāra līdz pusaprilim, martā aizgāju pie ārsta, tad kad jau atbraucu uz lv man atnāca no ārsta rēķins / no Inge kantora / =lūdzu samaksāt ārsta pakalpojumus...Ar cieņu ...= kad es biju pie ārsta tad parādīju apdrošināšanas polisi un to tur klīnikā nokopēja, tur bija protams arī Inge adrese
tātad = ārsts aizsūtīja rēķinu uz apdrošināšanas kompāniju, to tur neapmaksāja, tad ārsts to pārsūtīja Inge un...Inges sekretāre to pārsūtīja man.

Iznāk ka Inge paņēma no ģimenes 150 euro un man iedeva ""fiktīvo pilisi"", apdrošināšanas kompānijai nekas netika samaksāts, es redzēju cik apdrošinātājiem ir jāmaksā bet es neredzēju ka rēķins ir samaksāts, protams tad es tam nepievērsu uzmanību un droši gāju pie ārsta...Tagad 700 euro būs jāmaksā no savas naudas

O Oskars1241 17.08.2016

Ej uz tiesu, lai skaidrojās.