Inese Prisjolkova - Krāpšana

Inese Prisjolkova visu savu biznesu, lekcijas, grāmatas, būvē uz zagtām idejām. Tās ir idejas no citu autoru grāmatām, idejas, kas paņemtas no privātām sarakstēm ar viņu un idejas no diskusijām vai komentāriem, ko citas sievietes atstāj pie viņas ierakstiem. Inese prot pamanīt vērtīgus cilvēkus un, piesaistot savai studijai, viņus izmantot. Ja kāds nav mierā ar kādu viņas netaisnīgu un negodīgu rīcību, tad viņa to cilvēku smalki nomelno. Viņas sirsnība un labestība ir tēlotas, lai varētu pievilināt gudrus cilvēkus, kas nezina savu vērtību un varētu viņus izmantot. Ja viņas labākās draudzenes ir dzēlīgas un skaudīgas, tad, ko tas liecina par viņu pašu. Paklausieties ļoti uzmanīgi, pavērojiet viņas tēlošanu un valodu! Neatslābstiet, un jūs ieraudzīsiet aktrisi, kas dzenas pec naudas, zog idejas un izmanto par sevi vērtīgākus cilvēkus.

Kāda ir problēma? Bizness tajā pašā Japānā balstās uz svešu ideju zagšanu! Sākot no tranzistora, beidzot ar mikroprocesoru!

D Dina Dūja 26.10.2023

100% piekrītu katram vārdam!