Individuāli praktizējoša zvērināta advokāte Evita Spalvēna - Iespējami nepatiesi policijas ziņojumi

Jaunuzņemto zvērināto advokātu zvērests skan šādi:
"Es zvēru būt uzticīgs Latvijai, godprātīgi un pēc pārliecības pildīt valsts likumus, izturēties ar cieņu pret tiesām un valsts varu, sava advokāta darbā nerakstīt un nerunāt neko tādu, kas varētu kaitēt valstij, sabiedrībai, ģimenei un tikumībai, godīgi pildīt zvērināta advokāta pienākumus, sargāt savu pilnvardevēju vai to personu intereses, kuru lietas vedu, apzinoties, ka man par savu darbību jāatbild likuma priekšā."

Bijusī Jūrmalas kriminālpolicijas priekšniece Evita Spalvēna 2010.gadā deva šo zvērestu un kluva par zvērinātu advokātu.

Es biju šokā, ka viņa man piedāvāja, savu advokāta pakalpojumu starpā (sanāk ka šo advokāta zvērestu iespējami pārkāpjot?!) piedāvāja ("nepatiesu") pretlikumīgu policijas ziņojumu iespējamu rakstīšanu, jo viņai esot "kontakti" policijā. !!! tas ir šausmīgi., šāda policijas kontaktu izmantošana ir nepieļaujama!!
Kā tā var, vai policijas darbinieki varētu, pēc savas bijušās priekšnieces lūguma, sniegt nepatiesus policijas ziņojumus pret kādu personu!!!???
Ja jūsu pretējās puses advokāte ir E.Spalvēnas kundze, esiet gatavi, ka iespējami tiks izmantoti visi viņas "vecie" kontakti, lai vainīgā persona netiktu ne par sodīta, par ko, protams, visi lietā iesaistītie, tiks, iespējams, ļoti labi "sapiķoti". Nav jau pirmais skandāls...
Vēl der piezīmēt, ka zv.advokātes k-dze izmanto arī savas draudzības saites Jūrmalas pilsētas tiesā - tiesnese Tatjana Bormane ir uz vienu roku ar šo zvērināto advokāti. Iespējams, tieši advokātes pārstāvāmās puses labā tiks noteikts tiesas lēmums, nevis, iespējami, objektīvi un likumiski. Visu nosaka personīgie kontakti un "kāposti"...

R