AtrisinātaILLY Cafe SIA "Innocent Coffee Masters" - Pazemosana

Uzmanību Uzmanību!!! Mani no vadības puses pazemoja uz nacionāla pamata, parejie kolēģi vienkārši draudzīgi bet pēc tam var ari apmelot, pazemot ar vārdiem. Kādiem vārdiem un ko viņi gatavi izdarit lai sevi izklaidētu jus to varat uzzinat, piemeram nosaukt jūs par pi**ru un draudzīgi smieties par cilvēku uz kuru tas bija versts, un teikt ka tas ir normāli un nekas īpašs un atkal apsaukat izliekoties ka nekas nav noticis. Nākamajiem kandidātiem. Ieteiktu but uzmanīgiem no. Malas viss izskatās smuki, ta nav diemžēl!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pavels 22.08.2016

Problema atrisināta vairs pretenziju nav, radās nesaprašana.

P

P Pavels 30.05.2017

atrisinats nav.kluda ka uzraxtits ka,atrisinats.

P Pavels 04.08.2017