Ilģuciema Poliklinika - Slikts serviss

Absolūts bardaks šeit darās. Izklāstīšu savu stāstu. Šodien bija pieraksts pie ārsta uz 12: 40, speciāli ierados ātrāk jau uz plkst.12: 00 jo zināju ka pēc poliklīnikas rekonstrukcijas tagad pirms doties pie ārsta ir jāiziet caur reģistratūru kur tevi atzīmē sistēma un tu veic samaksu par pakalpojumu. Kad paņēmu numuriņu manā rindā kas ir atzīmēšanās uz vizīti, man rādīja ka priekšā ir 40 cilvēki! Man pa priekšu gāja visi kas bija rindā, vienkārši uz reģistratūras pakalpojumiem (tātad pieraksts pie ārsta) kā ari nākamā rinda grūtnieces un mazi bērni, ok pēdējā rinda es piekrītu ka ir jāiet pirmām kārtām bet sūdzība ir par to nostāvot līdz plkst. 13: 00 es sapratu ka no manas rindas līdz reģistrācijai ir nonākuši tikai 2 cilvēki, nospļāvos uz visiem noteikumiem un paņēmu citu numuriņu kas ir vienkārši reģistratūras pakalpojumi un pēc 30 min. Urāāā es sagaidīju tieši šī nr. Kārtu. Tātad 13: 30 veicu apmaksu un devos pie ārsta ar bažām vai viņš mani vispār pieņems jo ārsta darba laiks ir līdz plkst.14: 00, satieku ārstu un saka ka pieņems mani. Sēžu tālāk gaidu līdz ārsts atbrīvosies, 13: 45 tieku pie ārstes ieeju kabinetā un ārste paziņo ka manas kartiņas nemaz nav pie viņas ir jāiet atpakaļ uz reģistratūru. Nu nopietni? Kā tā ja man ir pieraksts! Labi, dodos uz reģistratūru kur atkal jāņem numuriņs un man priekšā ir 18 cilvēki, plkst ir 14: 15 neizturēju un ārpus rindas devos pie lodziņa izstāstot visu augstāk minēto situāciju ar lūgumu iedod manu kartiņu. Un kas tad te? Atbilde: kartiņa nav pie mums, tā ir pie ārsta kuru apmeklējāt pēdējo reizi. Uz jautājumu ko man tagad darīt ja ārste patreiz nepieņem? Atbilde: ejiet uz to kabinetu un mēģiniet dabūt savu kartiņu! Tātad mazai atkāpei, es atnācu plkst 12: 00 bet šajā momentā plkst. Rāda jau 14: 15 un ārsts oficiāli ir jau beidzis darba laiku. Vai man tiešām ir jāskraida pa poliklīniku un jāmeklē sava medicīniskā kartiņa lai tiktu pie ārsta? ! Ok, 14: 30 tieku pie savas kartiņas un 14: 35 esmu beidzot tikusi pie ārsta, 15: 00 dodos prom ir jānodod vēl analīzes, un atkal dodos uz "mīļoto" reģistratūru paņemu nr. Kas ir atsevišķi uz analīzēm priekšā pēc tā kas norādīts uz nr. 0 cilvēku, gaidu... Atkal visi iet pa priekšu tikai es stāvu. 15: 40, laborotorija strādā līdz plkst. 16: 00 mani nervi vairs netur bet saņemos un ārpus rindas atkal dodos pie lodziņa un jautāju kad beidzot pienāks mana kārta? Atbilde: viņa nemaz te nepienāks ar šo nr. Jums jādodas tur un tur! Nu nopietni, jūs mani izjokojat? Piebildīšu ka par šadu faktu nekur nav nekādas norādes! 15: 50 esmu tikusi nodot analīzes un 16: 00 dodos prom no poliklīnikas. Kopsummā 4h esmu šeit pavadījusi! Sakārtojiet lūdzu reģistratūras darbu no 3 lodziņiem strādā 2 ik pa laikam tikai 1 un pie fakta ka bez reģistratūras apmeklējuma neviens ārsts tevi nepieņems. Murgs!

C critical thinker 29.08.2017

vajag kā lidmašīnām - ierašanās uz reģistrāciju divas stundas iepriekš... tad kāda jēga no tādas reģistrēšanās. kā vispār var būt nenormāla rinda, ja visi ierodas plūstoši uz noteikto laiku