www.sudzibas.lv Igors Ivanovs KRĀPNIEKS- MĒRGLIS

Igors Ivanovs - KRĀPNIEKS- MĒRGLIS

IGORS IVANOVS no Balviem ir reāls uzmetējs, krāpnieks un sistemātisks parādu neatdevējs. Dzīvo uz citu rēķina, melo, nestrādā, nodzerās, visu naudu nospēlē azartspēlēs, bet kad mēģini no viņa atprasīt parādus, tad cenšās visu pagriezt tā, it kā tie cilvēki, kas viņam ir aizdevuši naudu, paši būtu viņam parādā. Vēl šis mērglis var būt arī vardarbīgs. Patiesībā jau, kāds tur vardarbīgs. Tāds īsts biksēs- mīzējs, bet ar muti var karā doties. Ja sanāk ar viņu dzīvē darīšana, tad palūdziet viņam nomainīt savu biksīšu ieliknīti, bet nekādi citādi nesasienieties. Vienkārši jebkuram Balvu iedzīvotājam pajautājiet, kas šis mīslis ir par tipu un paši sapratīsiet. Un nedod divs- pieņemt viņu darbā... visu noliktavu aiznesīs uz lombardu!

A andrey1975 30.06.2014

Несколько недель назад я видел, как рядом с нашим магазином он и еще один человек избили женщину с ребенком. я также и в полицию позвонил .

R roliks59 08.07.2014

ATDOD RIEPAS DAUNI !

L labveelisnogulbenes 07.08.2014

Man te tāds jautājums, vai tas ivanovs par savu otru bērnu (to, kas viņam gulbenē gadījās no tās dāmas ar melnajiem matiem- alla, vai olga vārdā) arī vispār kaut mazliet interesējas, vai meitenei vienai pašai ar to jātiek galā? viņai tā jau grūti, jo pašai knapi pāri par 20 gadiem..

J janis232 17.09.2014

duumu nav bez uguns, lai slava krapaniekiem