www.sudzibas.lv IGLIT apkrāpšana

IGLIT - apkrāpšana

Vēlējos pasūdzēties par autoservisa IGLIT negodīgo komercpraksi!
Vēlējos nomainīt detaļu, kas jauna maksā pietiekoši dārgi un lūzt reti, tāpēc izvēlējos lietotu detaļu.
Serviss "nāca pretī" un piedāvājās paši sameklēt labāko variantu šrotos. Kad piedāvāju pats meklēt, man pateica, ka jēgas nav, jo viņi meklē jau pa visiem šrotiem un būs izdevīgākais variants. Es uzticējos IGLIT speciālistiem un tā bija mana kļūda. Samērā ātri zvanīja, ka detaļa ir atrasta, maksā 90 EUR un var sākt uzstādīšanu, piebilstot, ka nomaiņa izmaksās 50 - 70 EUR.
Darbi ritēja uz priekšu, mani tirdīja ziņķāre, kāpēc lietota, nepieprasīta detaļa maksā tik dārgi. Tāpēc, tomēr, painteresējos pāris šrotos par detaļas cenu un biju ļoti nepatīkami pārsteigts - konkrētā detaļa šajos šrotos vidēji maksāja 55 EUR, kas ir gandrīz uz pusi lētāk, kā IGLIT atrastā, "izdevīgā" detaļa.
Ar to viss nebeidzās. Piezvanīja, ka auto ir gatavs un nosauca cenu par darbu - 83 EUR. Kad iebildu, ka iepriekš tika nosaukta cena par darbu līdz 70 EUR, mani padarīja par meli, atbildot, ka viņi esot nosaukuši cenu līdz 80 EUR. Tās, protams, ir muļķības, jo man ir laba atmiņa un lieliski zinu, ko dzirdu.
Kā arī piebildīšu, kā pēc tam noskaidroju, ka man zināmajos citos autoservisos cena par darbu šīs detaļas nomainīšanai ir uz pusi mazāka - ap 40 EUR.
Beigās, kad saprota, ka nebūšu vairs viņu klients, noteica vien - neesat pirmais! Ha, domāju gan, ka neesmu pirmais, kas pārtrauc būt par IGLIT klientu tādas apkrāpšanas dēļ! Protams, visi nodarbojas ar komercdarbību peļņas gūšanas nolūkos, tomēr šāds pārcenojums nav sasaistāms ar godīgu komercpraksi.
Domāju, ka uzcenojums par detaļu no viņu autoservisa smuki ieripoja kādam kabatā. Lai jau tiek, tomēr nevienam neiesaku doties uz IGLIT servisu, ja nezināt detaļu un darba izmaksas citos normālos autoservisos!

Inženieris 20.06.2014

Kas par detaļu?

Ja ir laiks, tad protams lētāk atrast pašam detaļu un to mainīt tikai pie pazīstama/uzticama mehāniķa vai servisa.

Ietaupīsiet naudu viennozīmīgi.

Ar IGLIT arī bēdīga pieredze, kamēr maksā, tikmēr Ok, kad ir problēmas ar garantiju/darba kvalitāti, tad mēģina tikai atšūt.