www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger Origo - Slikts serviss

26.04.2023 Tika veikts pasūtījums caur Hesburger aplikāciju. Pasūtījumu noformēju 20:06 un ēdiens tika pasūtīts uz 21:00. 20:32 saņemu ziņu kad pasūtījums gatavs un var izņemt 30min laikā. Man ir jāstrādā līdz 21:00, transports uz māju atiet 21:05. 21:02 saņemu ziņu kad pasūtījumu vairs nav iespējams saņemt. Kāda velna pēc mans pasūtījums tiek uztaisīts ātrāk nekā tiek pasūtīts? Pasūtījums tika apmaksāts caur aplikāciju. Esmu ļoti vīlies šajā kompānijā. Pēc 11 stundu darbadienas es nokavēju transportu uz mājām, līdz ar to man nācās gaidīt vēl 30min lai sagaidītu savu transportu, jo mans pasūtījums tika par ātru uztaisīts. Neiesaku šo iestādi

27.04.2023

Glups glups cilvēciņš... Lieko reizi paēdis no misenes...

I IdiotuMekletajs 27.04.2023

Pats tu esi glups, kārtējais dīvānā pirdējs kurš visur kaut ko stulbu iekomentē. Varbūt laiks tev normālu darbu atrast?

I IdiotuMekletajs 27.04.2023

Aizej atsūkā man

B Bez_vārds 27.04.2023

Tu jau gribētu 😁😁😁

Good Intentions 28.04.2023

Principā, ja ierastos norādītājā pasūtijuma laikā, tad arī dabūtu savu pasūtijumu. Nav jau tā, ka jūsu pasūtījums ir vienīgais, kā arī uz vietas darba nav.

Good Intentions 28.04.2023

Ja jūsu autobusa attiešanas laiks ir 21:05, tad pasūtijums javeic uz vēlāku laiku. Es personīgi būtu neizpratnē arī, ja ierastos 21:00, bet man teiktu, ka pasūtijums nav gatavs un vel jagaida.