www.sudzibas.lv Hesburger Klientu apkrāpšana

Hesburger - Klientu apkrāpšana

Jau trešo reizi, kad eju uz šo Hesburger restorānu, tiek "nošmauktas" mērcītes, vai arī iedoti nepareizi burgeri. Jau sāk apnikt tā neuzmanība un nolaidība, šodien kārtējo reizi pārnāku mājās un savā Hesburger maisiņā neredzu gurķu majonēzi, par kuru esmu samaksājis 20 santīmus. Tāpat pāris dienas atpakaļ Hesburger komplekta vietā saņēmu divus siera burgerus un frī. Nu ar kuru galu ir jādomā, lai kaut ko tādu izzīstu? Iesaku šinī iestādē DIVREIZ pārbaudīt, vai viss ir pareizi iedots.

E

S saule_123 22.07.2012

vēl "zarazas" iepriekš jautāja, vai dzeramo ar ledu vai bez - tagad bez jautāšanas pieber pilnu ar ledu un sanāk ka dzeramā tur ir pavisam maz.

maķīti standarts ir ar ledu, tā kā kasieri pat nejautā vai ar ledu vai bez.tikai ja pats palūdz bez ledus, tad būs bez ledus... un dzēriena daudzums neatšķiras, ja paskatās uz glāzēm tur ir atzīes, cik jābūt dzērienam ar ledu un cik bez ledus... tas vismaz ir maķītī, uz hesīti neeju