HANSA darba iekartosanas firma - KRÁPSANA

Potenciálie HANSAa klienti! Lúdzu, izlasiet arí citas atsauksmes un NEIZMANTOJIET HANSAs pakalpojumus. Neticiet saldajiem meliem neviená birojá - ne Rígá, ne filiálés. Netiek dotas parakstíto dokumentu kopijas, izmantojot bezizejas situáciju piespiez parakstít pretlikumígus dokumentus (parádzímes), neuzráda cekus par pakalpojumiem (lidmasínas biletém uc), nepiekrít, ka bileti varu nopirkt pats. Anglijá pretí firma, kura neregistré darbinieku ienémumu dienestá un lídz ar to var iekulties nepatiksanás ká nelegáls strádnieks. Hansa melo anglijas uznémumam, ka neprasa samaksu no potencálá darbinieka. Darba devéjs Anglijá nenodrosina HANSAs solíto samaksu un darba stundas, lídz ar to nevar nopelnít pat dzívosanas izmaksas. Informéjot HANSu no Anglijas, ka nav izpildítas vinu noteiktás saistíbas, HANSA klusé un tas vairs vinus neinteresé, jo savu naudinu nokásusi, pie tam ceká (kvítí) uzrádítais pamatojums ir meli - it ká par tulkosanu (kaut iesniedzu gatavus tulkotus dokumentus). Nekádu tulkosanu vini neveica.
Vienkársi rupjas darbinieces - neuzklausa, izblaustás, noliedz to, ko ieprieks teica.
TÁLÁK NO HANSAS!!!!!

D