www.sudzibas.lv Gunita Gudone Neprofesionalitāte, ja nepiekrīti viņas viedoklim

Gunita Gudone - Neprofesionalitāte, ja nepiekrīti viņas viedoklim

"daktere" - psiholoģe Gunita Gudone ir cauri un cauri feiks. Pati bijusī alkohola atkarīgā no citu teiktā šķiet lielisks piemērs, kā stmest alkoholu un pat iespējams dažiem tas der. Bet jaunajām māmiņām neiesaku pievienoties grupām, jo var novest pie dziļas sevis šaustīšanas un depresijas. Pirmajā brīdī šķiet, ka esi atradis saulainu, saprotošu psiholoģi, bet pie pirmā jautājuma, viņas sievietes aizskarošu metožu izmantošanas vai "teorētiska sprieduma-kāpēc tā, tā taču nav loģiski, tad aizkar sievieti" - seko bloķēšana, grupu pārtraukšana un naudas neatgriešana, "tālāk iesakot izmantot cita psihologa pakalpojumus. "

Z

C ci 22.03.2024

Pilnīgi piekrītu šai sūdzībai par Gunitu Gudoni.
Nebūt ne visas personas, kurām ir atkarības pieredze, spēj empātiski un profesionāli strādāt ar citiem cilvēkiem. Protams, ir cilvēki, kuriem viņas pieeja derēs, jo izmisums ir tik liels, ka jebkāda "palīdzība" kaut ko dod, bet tas, ka viņa ir ieguvusi zināmu popularitāti, vairāk stāsta par to, ka šajā atkarību tirgus nišā mūsu valstī vienkārši ir ļoti vāja konkurence + cilvēki ir diezgan pakļāvīgi, iecietīgi pret pasīvu agresiju, narcisismu un pašpasludinātiem ekspertiem. Ja man jautātu, es noteikti ieteiktu meklēt palīdzību citur, jo iespējas ir.
Kopumā pēcgarša pēc saskarsmes ar šo "eksperti" palika nepatīkama.

G Gunita Gudone 09.04.2024

Labdien. Jā, manis vadītajās alkohola atkarīgo grupās ir konkrēti noteikumi, kas prasa no dalībniekiem zināmu disciplīnu un šo noteikumu ievērošanu. Piekrītu, ka noteikumi ir stingri un kādam var škist nepieņemami, tomēr rezultāti - 90% grupu dalībnieku pārstāj lietot alkoholu, 500 cilvēki, kas veiksmīgi izgājuši no atkarības - uzskatāmi parāda, kas tas palīdz cilvēkiem pārstāt lietot alkoholu un dzīvot tālāk laimīgu un jēgpilnu dzīvi bez šīs nāvējošās vielas. Alkohola atkarība ir smaga slimība un to nevar uzveikt vienkārši parunājoties - būs jāiet cauri zināmām neērtībām, bet tas ir tā vērts, lai pārtrauktu lietot un izglābtu savu dzīvi un dzīvību.
Manis vadīto grupu vienīgais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem pārstāt lietot kā arī iedot instrumentus un tehnikas, lai arī turpmākājā dzīvē valdītu pār tieksmi lietot un dzīvotu laimīgu un piepildītu dzīvi.