www.sudzibas.lv GT Garage Slikts serviss

GT Garage - Slikts serviss

"Atceries! Kvalitāte ir mūsu autoservisa prioritāte! " skaists lozungs, bet tik nepareizs, ka pat smiekli nāk.

Mana pieredze ar šo servisu? Paldies, nekad mūžā nevienam neiesaku tur labot savu auto.

Cik profesionāli pret tevi izturas, tik viss lielā dir*ā salabots. Teikšu tā, īsumā - nauda un ne maza izmesta vējā, jo salabotā lieta ir nosacīti salabota, viss ir tik "hitra" apiets un sataisīts, lai tā problēma nerādās, bet izrādās aizdzenot uz citu servisu, speciālists rāda kā tu esi ap*ists ar naudu un autiņš "salabots" tieši necik, jo nākotnē sāksies citas problēmas dēļ šiem "krutajiem gt garage meistariem" (es pilnā pārliecībā ticu, ka tā ir daudzi apčakarēti, kuri uzreiz to nemaz nenojauš) . Vējā izmesta nauda, laiks un prāts ar šiem sadarbojoties.

Servisa īpašniekam vajadzētu pārdomāt sava servisa darbības praksi, ja vēlas iegūt paliekošus klientus.

07.07.2023

R