SIA "Grifs AG" - Algas

Kādu laiku strādāju apsardzes firmā SIA "Grifs AG". Skaitās viena no lielākajām apsardzes kompānijām Latvijā. Visas nedienas sākās ar to, kad tika saņemta alga. Nereti nācās strādāt objektā pa naktīm, tātad vajadzētu maksāt paaugstinātu stundas likmi, kā tas līgumā arī tika rakstīts, taču, saņemot algas lapiņu, nekas tamlīdzīgs netika aprēķināts. Kā arī katru algu bija jāpārrēķina, jo mēdza pazust nostrādātās stundas! Bet tas jau nav vienīgais, attieksme pret darbiniekiem no vadības puses arī ļoti vienaldzīga. Katrā ziņā, ja kāds meklē darbu apsardzē, izvēlieties jebkuru citu kompāniju.

Esiet uzmanīgi!

M mednieks13 08.04.2013

Piekrītu, man tā pati pieredze, tikai cita kompānija.

Z zelma6666 10.04.2013

Mans bračka arī tur strādāja, tieši tas pats.

R riina 11.04.2013

Īstā vieta kur strādāt, visu dienu uz kājām pie "Rimi" vai "Super Netto" kasēm mīcīties.

R ri4y 22.04.2013

Ar tur pusotru gadu nostrdju, ja pats sev nerēķinātu algu stundas un naktsstundas, kādai tai ir jābūt +visas piemaksas par objektiem, kur bija jāstrādā. Un algas rītā nezvanītu uz grāmatvedību un neinformētu, salīdzinot ar info, kas ir grāmatvedei stundu skaitu. Arī apkrāptu. Jo bija gadījums 2009 gada decembrī mēs ar kādu kolēģi nostrādājām vienlīdz daudz stundas, jo dienu dienā katru dienu iznācām darbā es par savām 431h saņēmu ap 1000 Ls uz papīra, toties kolēģim, jo viņš neskaitīja un nepierakstīja kad un cik strādā tika alga aprēķināta par 340h. Kad solijās iet uz Darba inspekciju un sūdzēties, par to ka liek strādāt dubultā virsstundas. Grāmatvedībā atradās kļūda, ka it kā divi cipari netīšām apmainījās vietām. Reāli būtu jābūt 430h.

T TautasBalss 23.04.2013

Kā bijušais darbinieks teikšu, sūdīgs kantoris vien ir, darbā īpaši pieņem jaunus bez izglītības, kas nezin un nemāk aizstāvēt savas tiesības, vadībā-maiņas vadītājs vai objekta vadītājs var nokļūt ar 9 klašu izglītību, nevienu pārāk neinteresē ne darba likumi ne godīgi rēķināta alga tam ļoti jāseko līdzi pašam. Ko vēl piebilst ja nokļūsti "dedavšinu" kolektīvā.
Nācās saskarties arī ar ar uzpērkamu priekšnieku, bieži piekauj aizturētos. Labākie kuriozi ir kad "slepenie aģenti" (pie viņiem tādu papilnam - apsargi bez formām) izģērbj sievieti kameru priekšā un tad viss kolektīvs lūr ierakstu vēl veselu mēnesi...

E esuntikaies 25.06.2013

MAn ir viens ieteikums: ja domajat iet stradat apsardzee, tad ne jau uz firmam, kuras ir dzirdamas pa visu Latviju un kuras visu laiku vajadzigi darbinieki! Labas firmas nav dzirdamas tik plashi, vinam nevajaga ari visu laiku darbiniekus, jo esoshie ir apmierinati ar vadibas attieksmi un algu. Tadas firmas ir jaiet. Mana pieredze!

P Pilsonis B 11.07.2017

Sveiki!

Pārsteidza ,ka nav apdrošināšanas,ne darba laikā ,ne ikdienas. Nav tuvcīņas nodarbību,tapat ,kā svaru vai sporta zāles. Kā var būt apsardzes kompānija ,bez veselības apdrošināšanas un zāles? Izaugsmes iespējas arī nekādas.nesūta uz apmācībām ,nav semināru. Sanāk pilnīga rutīna.

Pilsonis