Green Valley Jungle spa namiņš (BROĶI IP SIA) - Atsauksme

Plānoju šo atpūtu un krāju naudu, taču bija vilšanās. Ūdens spiediens namiņā nebija normāls, gan jau dēļ kaimiņiem, jo viņi arī izmantoja ūdeni. Ledusskapja, kur ielikt līdzi paņemto pārtiku - nebija, taču bija mini bārs ar atspirdzinošiem dzērieniem par papildus maksu. Burbuļvannas tīrība arī apšaubāma, jo iekšmalā bija nogulsnes. Brokastis tika sarunātas jau iepriekš, pati ieminējos, ka esmu veģetāriete un jautāju, kas būs piedāvājumā (lai zinu vai ņemt pašai līdzi kaut ko brokastīm). Piedāvāja bez gaļas produktiem - pankūkas, piekritu un viss tika sarunāts. Taču no rīta, piegādājot brokastis, bija nepatīkami, jo abas porcijas bija ar gaļu - omlete ar desiņām, šķiņķi.
Video/foto, kas redzami mājas lapā, Facebook, Instagram u.c. teikšu tā, tas viss ir mārketinga triks, jo blakus namiņi ir tuvu viens otram un nesanāca pilnībā izbaudīt dabu, lai gan arī tas tika teikts, ka namiņš atrodas nostāk no pārējiem, kas arī bildēs tā izskatās, taču tā nav patiesība.
Vakar sniedzu atsauksmi par viesu namu Facebook, taču tā tika dzēsta un viņi mani nobloķēja. Tas daudz ko izsaka.. Atsauksme ir atsauksme, lai arī kāda tā būtu! Tā vietā, lai to dzēstu un mani nobloķētu, varējāt aizdomāties. Kvalitāte noteikti neatbilst maksai par namiņu!