Green Motion auto noma Rīgā - Krāpšana

Auto nomas kompānija GRĒN MOTION mašīnu izīrēja neparādot, tik norādot ar roku, ka kaut kur stāvvietā tai esot jābut. Firmas pārstāvis bija iereibis. Stāvvieta slikti apgaismota, mašīnas stāvokli detalizēti novērtēt nebija iespējams, Mašīnai bija vairāki skrāpējumi.
Nododot mašīnu, firmas pārstāve neatnāca līdz masinai, to nepaskatīja un atkal tik ar roku norādīja, ka kaut kur stāvvieta bušot vieta.
Firmas parstavji nebija klat, ne manu nododot, ne saņemot.
Nākošajā diena saņemam rēķinu 700 eur apmērā par diviem it kā jauniem skrāpējumiem!
Mēs mašīnu lietojam loti rūpīgi, esam pedanti un varam apgalvot, ka atdevām mašīnu tādu pašu ka saņemam.
Sazinājāmies ar firmas darbiniekiem Rīgā un Londona, bet nekada ieinteresētība problēmas risināšana.
Ja kadam ir bijusi līdzīga situācija, īrējot mašīnu šajā kompānija, lūdzu sazinieties ar mums!

Atbilde no Green Motion Support Pārstāvja atbilde 24.03.2017

Labdien!

Sakarā ar Jūsu sūdzību. gribam precizēt visus apstākļus.

Saņemot a/m, Jums bija uz līguma norādīti visi bojājumi, kuri bija uz auto pirms Jūsu nomas. Tā kā a/m bija saņemta vēlu vakarā(naktī), a/m bija pārbaudīta pirms arā palika tumšs un viss bija laicīgi iezīmēts sistēmā, kura drukā līgumus.

Apskatoties kameras, kuras ir uzstādītas mūsu ofisā (Dzirnieku iela 6, Mārupe), pirms nomas Jums bija viss izskaidrots un parādīts uz līguma, ar ko Jūs piekritāt uz neizteicāt vēlmi apskatīt auto ar Jums, pasakot paldies un izejot no ofisa. Laika apstākļus, diemžēl, mūsu uzņēmums nevar kontrolēt un apgaismojums atļauj pārbaudīt māšīnu uz vietas, ja to pieprasa klients izdarīt kopā vēlreiz.

Pēc 10 dienām a/m bija atgriezta uz mūsu stāvvietu. Ienākot ofisā, vīrietis atdeva atslēgas un aizgāja, neprasot pārbaudīt auto viņa klātbūtne un aizbrauca uz lidostu, par ko liecina kameras ieraksti ofisā.

Mašīna bija atdota ne pilnīgi tīra no ārpuses un kad tā bija nomazgāta, bojājumi(skrāpējumi) tika konstatēti pēc Jūsu nomas. Jūs bijāt informēti e-pastā un pēc 5 darba dienu laika nauda tika ieturēta no Jūsu depozīta(Jūsu drošības nauda).

Pirms Jūs saņēmāt auto, Jums bija izsniegta lapa ar cenām par bojājumiem un Jūs parakstījāt, ka piekritat ar visiem līguma nosācijumiem.(1. Jā a/m ir netīra, viņa tiek pārbaudīta pēc mazgāšanas. Ja klients vēlās lai a/m pārbauda uz vietas klienta klātbūtnē, viņam par to ir jāinformē, kā arī jāatved tīru a/m, kā viņa tika saņemta.)

Jūs esat atbildīgi par visiem jauniem bojājumiem uz auto Jūsu nomas laikā, kā arī stāvvietās un tml vietās. Ja nav dokuments, kurš pierāda faktu, ka bojājumi ir radušies ar 3 personu darbību rezultātā, pašrisks ir piemērots automātiski.

Ar cieņu,

Greenmotion Latvija

L LadyDina 24.03.2017

Paldies par Jusu atbildi.

Ar nozhelu secinam, ka Green Motion kompanija nav pieversusi uzmanibu faktiem, par kuriem Jus informejam vairakos iepriekshejos mailos.

Jus vienigi turpinat uzstat uz parakstito ligumu, kura eksistenci neesam meginajushi noliegt.

Green Motion kompanijas masina staveja slikti apgaismotaa stavvietaa un Jus pashi apstipriniet, ka kopsh Jusu dokumentetas apskates lidz bridim, kad mashinu sanemaam, bija pagajushas vismaz 7 stundas!

Masina tika atdota pilnigi tira, jo nomazgajam to tieshi pirms nodoshanas.
Lidz ar to Jusu atbilde mums izraisa shaubas par Jusu kompanijas Green Motion godigumu.

Tapec laipni, bet STEIDZAMI, ludzam Green motion kompanijai nosutit masinas remontu apstiprinosu dokumentu, ko pieprasa musu apdrosinasanas kompanija!

Ta ka izskatas, ka ir beidzies musu kopejais celsh ar Green Motion, mes nekavesimies informet Latvijas un Spanijas pateretaju aizsardzibas biedribas, neaizmirstot musu personalos un profesionalos kontaktus, lai tos informetu par Green Motion praktisko darbibu.

Ar cienu

D Davids Dobenbergs 30.11.2017

Tā ir pilnīgākā krāpšana un teiksim dienesta ļaunprātīga izmantošana, tā kā tiek ieturēts depozīts, jeb paņemti klienta kartes dati, tad kompānija beigās var ieturēt bojājuma naudu.

Es vairākus gadus sadarbojos ar ļoti daudzām auto nomas kompānijām un neviena no kompānijām nekad nav iekasējusi naudu par maznozīmīgiem vai knapi pamanāmiem skrāpējumiem, pat par bojājumiem, ko rada akmentiņi, kad uzlido uz priekšējā pārsega vai bamperiem - NEVIENS NEIEKASĒ NEKĀDU SODA NAUDU. Šajā gadijumā kompānija nodarbojās vienkārši ar krāpšanu un tā jau ir sistēma, ja ir vairākas sūdzības.

M Mora777 11.02.2018

Jā, diemžēl es arī pirms nedēļas saskāros ar tieši tādu pašu situāciju. Mašīnu saņēmām vēlu vakarā, apskatīt to tikpat skrupulozi kā pēc nodošanas dara darbinieks, vienkārši nav iespējas tajā stāvvietā, jo nekur nav pienācīga apgaismojuma. Paļāvāmies uz darbinieka attraukto: "Jā, it kā viss ir atzimēts". Un ja arī mēs būtu to skrāpējumu toreiz pamanījuši, nez vai es domātu, ka tas ir vērā ņemams, jo vairāk līdzinās matam.
Bijām ņēmuši arī pirms tam no viņiem auto viss bija ok. Tagad tas līdzinās kaut kādai alkatīgai zagšanai. Kopā par to knapi saskatāmo skrapējumu otrā dienā pēc nodošanas atsūtīts rēķins pāri par 300 eiro. Mums ir apdrošināšana, bet vēl neesam lietu atrisinājuši. Var jau būt, ka noskrāpēja kādā stāvvietā, kāds ar asu mēteļa apspurušu diegu, bet tad, johaidī! ja jau tik skrupulozi mikroskopiska pārbaude, tad nodrošiniet kaut kādu civilizētu servisu, lai arī klients tumšos laikapstākļos var ar savu lupu visu saredzēt!
Garastāvokli sabojāja, paldies, bet arī viņu klienti protams vairs nebūsim. Jāpapūlas vēl tomēr laikam uzrsakstit uz PTAC.

L LadyDina 12.02.2018

Paskatieties Facebook
Ir izveidota green motion apkrāpto klientu grupa Scammed customers group, kurā jau ir 234 dalībnieki no visas pasaules

R rollis 04.03.2018

Labdien. esmu vairakas auto nomas izmantojis atkariba no cenas un teiksu jums pirms sezaties auto tagad visiem mobilaja ir perfectas foto kameras diena vai nakti fotografet un redzet nesastada nekadas grutibas. ari man iznaca tas pats tikai benzina uzpildes stacija konstateju ka zem tas vaka apaksejadala ir skrapejums un jau pavecs jo sarusejusi bija kur krasa nost. bet par cik bija foto ,es parbaudiju un kad nodevu auto pasaucu darbinieku un paradiju bojajumu un pateicu ka ir foto pirms sanemsanas kur redzas tas skrapejums. uz ko sanemu atbildi ka parbaudis ieprieksejo auto renteteju bet pret mani nav pretenzijas jo ari biju pilno apdrosinasanu apmaksajis. bet viss gudraka auto rente man bija kur uzliec rokas bremzi un ta lenam pati attiet leja un ja auto stav nokalnina tad protams auto bez vaditaja lenam brauc,un tikai laimigs gadijums glaba ka neuzbruca nevienam bernam virsu bet atduras pret citas auto bamperu.Aivars

I I_k 19.04.2019

Green motion rigas lidosta.
Sanemam masinu velu vakara, bija tumss un viss izskatijas kartiba. Atzimetie skrapejumi atbilda. Neko citu nepiefiksejam. Nododam masinu. Viss kartiba. Aizbraucam uz UK pec pars dienam atnak e/pasts, jauns skrapejums atrasts un megina piedzit naudu. Savu vainu meginajam caur natrem piedzit, bet veltigi. Ja nomajat uz kreditkarti, nenomaksajot sodu, tas var atstat sliktu iespaidu uz jusu kreidta vesturi. Noplesa 200eu.
Ludzu, neirejiet no sis kompanijas. Sada veida vini uzvaras. Kauns butu. Tirakie blezi.