G Guntis 12.02.2010

Es nevienam neiesaku braukt caur šo firmu.Esam netālu no Oslo-Nedēļu nostrādājuši un patreiz bez darba, un ko tas līgums mums dod, aiziet uz mazmajiņu varam.Un 7Ls priekš šitām cenām, , Oslo un apkārtne ir visdārgākā vieta norvegijā.Nevienam Latvijā nevar uzticēties, jābrauc caur pazīstamiem, , tikai un vienīgi..

J juris 15.02.2010

atbraucaam uz Angliju 11.februaarii 2010.gada caur so firmu uz narcisu griesanu, ferma jadzivo pa astoni cilveeki karavaanaa, bet bija soliits ka dziivos ne vairaak par 6 cilveekiem, karavaanaas nav nekadu elementaru lietu, kas bija apsoliits(katlini, pannas), apgerbs lietum japeerk pasiem bet teica ka iedos uz vietas, it ka sikumi bet nav ko soliit, ferma izskataas kaa cietumaa pa naktiim staigaa sargs ar suni un skataas kurs lieto gaazi karavaanu apsildiisanaai un izsaka raajienus vnk. smiekliigi, veel darbs nav iedots visi gaida darbu atsuuta cilveekus bet pukes taadaa aukstumaa nav izaugusas, kad izaugs pukes tad saaksim straadaat sola jau paaris dienas nedeelaa darbu, izlemjiet pasi vai ir veerts maksaat 200 latus par so fermas darbu, si ferma saucas nocton atrodas comborne

Z Zane 22.02.2010

Vai ir kāds, kas 20.martā brauc uz asperāgu lasīšanu? Uz fermu Cobrey farm?Atsaucas, lūdzu! :)

A anonīms 07.03.2010

Mēs visi savācamies šeit http://asperagi.ucoz.lv pievienojaties, un dalaties iespaidos.

D dina 17.07.2010

Ja kāds taisās braukt caur šo firmu uz ārzemēm, rakstiet, jaut'jiet man uz e-pastu, atildēšu pilnīgi noteikti.Jebkur'gadījumā ļoti slikta firma.

E estere 24.07.2010

nu mes ar draugu pirms divaam nedeeljaam atbraucaam uz Angiljas " SUNRISE" fermu!
bija lietas ko firma bija pateikusi nepatiesi, bet pagaidaam viss ir kaartiibaa-dziivoshana ljoti laba, maajaa.jaastraadaa protams ir, bet vara arii nopelniit.taa ir katra cilveeka izveele vai uzticeeties shiim firmaam vai nee, mees uzticeejaamies un pagaidaam viss ir kaartiibaa!arii atbraucos fermas prieksnieks muus ljoti laipni sagaidiija, visis izturas labi un te kaadi 80% ir latvieshi!

U Uldis 27.07.2010

Sveiki! Vai kāds pateikt kā ir gājis darbā New Farm Produce Ltd???

V vita 05.08.2010

Lauksaimnieciba ir vergu darbs ari Latvijaa. Seit viss atkariigs no pasa spekiem. Stradaju ferma kur saimnieko anglis ar poli. Nav patstaviigas algas ka arii nemaksaa pec nopelniita. Pasaa zemenu laika bez briivdienam nostradajam pusotra menesa, siltumnica karstums virs 50, garas stundas no 6 riita lidz 19. Samaksaa tik cik vari salasiit.Esmu no aprila menesa un lidz sim briidim nav darba atlaujas un pasi arii neatgriez. man paveicas ka musu fermaa ir anglu vaizeri(BRIGADIERI) tie nemet araa, stradaa cik vari. Protams ja slaisties tad uz karavanaam dzen, un taa lidz atlaidiis.Vieniigi jaaciinas lai atguutu pasi. Latviesi turaties!!!

H h 10.08.2010

Pases nav, internets karavana ir, jocigi, vai ne????
Divaini...
Varbut vaizeris tev savu datoru atnesa, ar visu modemu, lai tu sito uzrakstitu????

I izolde vagare 13.09.2010

L atvija solija, ka stunda var salasit 5 kastites ar zemenem un minimala samaksa 5.81 ir kabata, bet reali atbraucot strada no 8 - 17 un pa visu dienu nav nekads minimalais.a nedelu var sapelnit labi ja 150 -170 marcinam, protams ja ir vel ko lasit.raza jau beidzas un tagad varat te vairs nebraukt.karavanas saliek pa 8 cilvekiem, vienam jagul kopa 1 gulta ar kadu citu cilveku.Ipasi skali un nekartbas te nav, bet apstakli dzivosanai nav tie labakie.var braukt sezonas sakuma aprili, tad ir ogas un var nopelnit.tas ir par New Farm.neticiet ko saldi stasta.reali ta nav.

M Mārtiņš 06.10.2010

Sveiki. Gribētos uzināt vai kāds ir atradis stabilu darbu caur šo firmu? Jo ir doma sadarboties ar šos firmu.

I iveta 25.10.2010

vai k;ads tagad braucis caur šo firmu, vai viņiem var uzticēties?

A Anda 22.11.2010

firma ir galīgi garām...un saimnieks Stīvens, kas brauc uz prezentācijām arī ir galīgi garām ...tapēc jau ar šis brauc stulbos Latju baurus savaņģot...sola zelta kalnus aizbraucot šciks vien ir ...tas tapēc, ka šie lielie draugi GINTERS PURIŅŠ AR STIVENU ...GINTERAM caur firmām GPRIR SAVI NODOMI...šis cilvēkus savāc un uz NEW FARM aizved..pēc tam sākas lielā škirošana ...ja tiec labā komandā tad viss OK ja tiec pie ANNAS MARIJAS tad tev viss, varbūt nedeļu notur un tad vienkārši GO HOME...pati biju un pati izbaudīju šās firmas labumus..nemaksā tev par stundām, kā bija solīts, tikai par padarīto darbu, ja nemāki lasīt ogas tad mājās...un tas ir viss ...tie kas atbrauc septembrī, apamēram, kā mēs, vispār nav ko darīt...ogas jau ir uz beigām un tu vari pūlēties un skriet ..., viņas nav...un ja nesalasi pietiekami daudz ..., atkal tevi sūta mājās un nevienu tas neinteresē vai tev ir auksti, vai tev kautkas sāp...ja neturi GO HOME tas ir vienīgais ko viņi pasaka..., bet turpretī vasaras sezonā cilvēki pelna 360 p nedeļā...un ogas ir skaistas un neviens nav neapmierināts...vot tad var pelnīt...tikai uz rudens darbiem gan nebrauciet firma tikai naudu nopelna un tad reāli nevienu kapeiku nopelnīt nevar!Es biju un zinu!

R Raimonds 02.01.2011

Ļoti laba firma, tagad braukšu jau trešo reizi caur viņiem, abas reizes viss bija kārtībā ko solīja to arī dabūju. Sliktās atsauksmes raksta cilvēki kuriem viss vienmēr neapmierina kā arī tie kas negrib strādāt un tajā pašā laikā daudz saņemt!!!

A Armands 31.03.2011

Sveiki visiem, kurš ir bijis uz sparģeļiem tebozza Holandē kā tur vai ir vēŗts braukt

M ms 04.05.2011

viņi zin kā aizmānīt cilvēkus uz ārzemēm par 200 Ls.

D Dace 09.06.2011

piekrītu daudzajiem viedokļiem par GPR, ir kam paveicas, man s;akumā likās vājprāts, jo sapratu, ka Holandē esam pārdoti citai firmai, kurai galvenais, ka tu maksā astranomisku summu par kempingu, kur ir briesmīgi apstākļi, ja pats visu laiku nemeklē kādu firmas pārstāvi, kurš, protams, cenšas no tevis atkratīties, tad tu neko nezini.Vai rīt būs darbs, cik stundas, vai algu vispār maksās, vai šonedēļ, tu jūties viens kā koks, ne palikt, ne mājā braukt.Nebrauciet uz Tebozu sievietes!Tas ir vīriešu darbs, tas bija pazemojoši, un tā asparāgu griešana nebija līgumā ierakstīta, kā jau daudz kas cits, un izlasiet līgumu!!!

T ToDace 09.06.2011

Priekš baltajiem nēģeriem tas ir pilnīgi pieņemami.

J Jams 14.09.2011

stradaju NEW farm viesnu sezonu. Bija gruti, rokas un mugura sapeja pirmas nedelas, bet beigas viena laba vasara, sadaraudzejos ar paris lietuviesiem, tusini:)) zemenes un avenes lasiju...

Z ziema1 22.01.2012

Arī esmu iekritusi ar šo firmu. Braucu uz uk lasīt narcises. Smauceju bars! Lai vini izputetu! Lautini, nekada gadijuma nemaksajiet sai firmai un neuzticieties vinu solijumiem! Zaglu un krapnieku bars!!!