Ginekoloģe - nekompetence

Neejiet pie Dr. Glāzeres (ja nemaldos Maija(latvisks vārds, bet švaki runā latviski)), kad es mēģināju ar viņu runāt vai precīzāk uzdevu konkrētus jautājumus par konkrētu viņas izrakstītu OK līdzekli. Atbilde bija - "izlasi bukletā vai neskaidrību gadījumā jautā aptiekā". Laikam jau nav svarīgs arī fakts, ka tā bija MAKSAS nevis valsts apmaksāta vizīte (laikam 15 Ls, bet tas bija jau sen un toreiz tas bija daudz.) un man bija 21 gads (nevis padsmit), arī iespējamā ginekoloģes nevēlēšanās runāt ar "mazgadīgo" šoreiz nederēs kā izskaidrojums.

H Hugo Djego 15.11.2009

Jā, nu labi ka pateici.Es ar pie viņas tagad neiešu.

A Agnese 15.11.2009

Es domaju, ka saja gadijuma ir nepiecesami griezties Veselibas inspekcija Klijanu 7, jo tas ir nav normals, ka arsts suta pacientu meklet informaciju aptieka!!!

K Katerina_72 03.04.2013

О, Майя Глазере - страшный сон! Дело было давно, в 2000. Я забеременела и решила встать на учёт по месту жительства, попала к ней. Такого отношения я не видела больше нигде и никогда! Знаете, что мне "доктор" сказала на мои жалобы, что у меня живот потягивает и болит? - Трахаться меньше надо! - Дословно, именно так. Ещё высокообразованная "доктор" заявила, что у меня кто-то из родителей не родной, так как у них обоих вторая группа крови, а у меня первая! В общем всё закончилось моей истерикой, потом мой муж пришёл и забрал у неё все мои документы. Встала на учёт в другом месте и горя не знала.
Видите, помню до сих пор, а прошло более 12 лет
Майя Глазере - это НЕКОМПЕТЕНТНОСТЬ, ГРУБОСТЬ, ГЛУПОСТЬ

M mednieks13 08.04.2013

Savu sieviņu pie viņas nelaidīšu.

R raleinikova 20.04.2015

Un es taisījos pie viņas pierakstīties... Kaut kā vairs negribās.

T ttttttttttttt33333 20.04.2015

UŽAS! VOT kadi arsteli tdg mums straadaa. un veel nav akuna iziet piketus taisit, ka MAZ REDZIET AMKSAA. padlas, ne aarsti. sitaa nav vieniigaa, daudz veel atadu pasu gniidu. sez lv iestadaees, privaatpraxees.
nu tad nestraadaa sabiedrisko darbu ja taa neieredzi cilveekus!!!

T ttttttttttttt33333 20.04.2015

UŽAS! vott kadi arsteli tdg mums straadaa. un veel nav kaunna iziet piketus taisit, ka maz piko viniem. padlas, ne aarsti. sitaa nav vieniigaa, daudz veel atadu pasu gniidu. sez lv iestadaees, privaatpraxees.
nu tad nestraadaa sabiedrisko darbu ja taa neieredzi cilveekus!!!