www.sudzibas.lv Ginekoloģe Ļubova Lapiņa Slikta attieksme un fizisks kaitējums veselībai

Ginekoloģe Ļubova Lapiņa - Slikta attieksme un fizisks kaitējums veselībai

Vērsos pie ginekoloģes ar problēmu- dzemdes kakla eroziju. Bija nepieciešama piededzināšana. Brīdī, kad sēdēju krēslā ārste minēja, ka būs nelielas sāpes. Tiklīdz sāka procedūru- es noraustījos un pretī saņēmu vārdus, ka sievietes, kuras ir dzemdējušas šādi neuzvedas. Taču sāpes bija neaptveramas. Dedzināja ne jau no iekšas, bet muguru no āras. Kad viņai to teicu, viņa sadusmojās vairāk un turpināja darbu. Līdz es bļāvu, jo sāpes bija neizturamas. Rezultātā atbraucot mājās, paskatījos spogulī uz savu muguru- tur bija apdedzināts pleķis no metāla plāksnes, kura bija novietota muguras lejas daļā. Rēta uz muguras un attieksme neprofesionāla.

I