www.sudzibas.lv Ginekoloģe Blūmfelde Pavirša ārstēšana

Ginekoloģe Blūmfelde - Pavirša ārstēšana

Ja gribat zaudēt bērnu, vai vispār kļūt neauglīga jeb nomirt droši dodaties uz Ķekavu pie ginekoloģes Blūmfeldes.Man neizmeklējot mani izrakstija zāles un lika atnākt pēc divām nedēļām, tās pašas dienas vakarā vajadzēj dotis uz slimnīcu jo ļoti spēcīgi sāku asiņot.Šīs ŠARLATĀNES "ārstēšanas"rezultātā man notika spontānais aborts un es zaudēju savu bērniņu. Aiga.

G gineks 14.06.2011

Pirmkārt, ja esi stāvoklī, nav ko dakteriem lieku reizi grābstīties ap dzimumceļiem, jo tas pats par sevi var izprovocēt spontānā aborta risku.

Otrkārt - daudzu ginekoloģisko un dzemdniecības problēmu simptomi ir līdzīgi un tikai laiks - diena, vairākas dienas, nedēļa vai vairākas var parādīt, kas patiesībā ir.

Treškārt - daba nav muļķe - ja viņa tik strauji izgrūda Tavu bērniņu, visticamāk kaut kas nebija kārtībā - un ja nu kāda ģenētiska problēma? Varbūt Tu tiki paglābta no kaut kā ļoti nepatīkama nākotnē. Bērns ar iedzimtām patoloģijām vecākiem visas dzīves garumā rada milzīgas sirdssāpes un problēmas.

Tev noteikti vēl būs bērniņš un tas būs vesels bērniņš. Bet nevajag publiski ķengāties par dakteri, kura vienkārši dara savu darbu. Jā, kompetences līmeņi arī var būt dažādi un ārsti ir atšķirīgi, bet tici man - tā daktere jau Tev sliktu nevēlēja un strādāja savu zināšanu ietvaros. Un jo īpaši ar grūtniecību ir tā, ka var paveikties un var nepaveikties. Tā, ka es ieteiktu Tev tomēr publiski atvainoties - mazums, kādās situācijās pati dzīvē nonāksi un diez vai būs patīkami, ja kāds tevi publiski noķengās.

A Azazels 19.06.2011

"Gineks"laikam ir tāds pats "ārsts" un pēc viņa domām pie ārsta vispār nevajag iet ( lai lieku reizi netraucētu), labāk pārskaitīt pēc iespējas lielāku naudas summu. Sūdzībā skaidri pateikts: neizmeklējot izraksta zāles, un ne vienmēr sieviete 100% zina ka ir stāvoklī, tapēc jau arī iet pie ginekologa. Kas attiecas uz tadam ārstēm-viņām vajag aizliegt pat smirdīgas "pīles"nēsāt nevis ārstēt cilvēkus!

J jāāā 26.06.2011

Nu te nevar zināt kā un kas ir bijis.

B Beāte 20.07.2011

neloģiski: neizmeklējot izrakstīja zāles un Tu viņas dzēri..?! wtf. Tev bija tiesības meklēt ārsti, kura nav tik vienaldzīga.

S Sarii 25.08.2011

Nezinu, nezinu-gadījums ar siev.slikts, bet tas noteikti nav tapēc ka daktere...bet sakritība., man tieši šī dakteres rekomendācijas izrādījās vispareizākās lai tiktu pie bērna.Attieksme jauka un arī māsiņa superīga bija.Un rindu bardaks atrisināts.