www.sudzibas.lv Ge Money Bank attieksme un stulbums

Ge Money Bank - attieksme un stulbums

Labdien,
Man ir kaveejums shini bankaa 9 dienas, vienmeer regulaari maksaaju, bet shis meenesis man atnesa nepatiikamu paarsteigumu, ka nekaadiigi neienaaca nauda... Vinji man shoriit piezvaniija bljaava virsuu un draudeeja...K.kaada konkreetaakaa un neizgliitotaakaa ''dzerevnja'', kurai nebija nekaadu argumentu, es vinjai cenots paskaidrot, ka liidz ko nopelniishu, samaksaashu ar visiem soda procentiem. Vinja man jautaaja kaa es dziivoju, no kaa es paartieku:-) Taa, it kaa es dziivotu vinjai kaiminjos un katru vakaru ietu ar Stockmann paarpildiitu iepirkumu maisinju:-) lol
Es sapratu, ka ir jaapaiet 60 dienaam, lai mani vareetu nodot kaadai iestaadei, kura nodarbojas ar krediitpiedzinju bet te ir 9 dienas.
Nebriinieties, ja jums piezvana GE Money banka un saak draudeet beernudaarza liimenii! Un juus domaajat, tas ir joks vai patiesiiba?:)

N

L Liga 23.02.2011

Jā GeMoney banka ir viena no sliktākajām bankām. Laikam jau tāpēc viņi strādā ar zaudējumiem. Bet tur ar viņiem jārīkojas konkrēti. Internetā viņi piebāž pilnu ar solījumiem, ka problēmas var risināt - galvenais lai klients sadarbojas ar banku - bet vienīgā sadarbība, kas tiek piemērota ir - maksājiet pilnu summu un laikā.
Un tur ir tāda darbiniece, kurai tendence sagrozīt to, ko tu cilvēks saki - ja tu saki - samaksāsi - viņa skaidrs tātad nemaksāsit... Silti iesaku sarunas ierakstīt un tad pie jurista un sūdzēt tiesā gan par histērisko bļaušanu gan faktu sagrozīšanu (ja tāda ir)

P Picha 23.02.2011

Neņem galvā !
Aizej pie nodaļas vadītāja un uzraksti sūdzību par konkrēto darbinieku !
Viņi Tev neko nevar draudēt vel jo vairāk piedziņas kantori ! - viņiem nav tādu pilnvaru

L Linda 24.02.2011

Man sodien arii debilais kaut kads zvaniija, vaardu i neatceros, spieda maksaat visu summu, vai neesmu meginajusi mekleet darbu, a kapec njeemaat krediitu?Pasi meta pakal, pat teica nokluseet citus krediitus, lai tik iegruustu naudu.Biedeeja ar tiesu izpilditaju, ka sie abi daliis manu algu uz puseem, jo vini tikai stradaa.Bet pasuutiiju loti labi, lai zin arii savu vietu, meergli no monkeybankas.

I INESE 24.02.2011

GE MONEY - vienīgā kompānija, kura NENĀK pretī klientam. GALVENAIS- necelt telefonu, kad viņu "KOMPETENTIE" darbinieki zvana un terorizē (pat pēc pl. 7:00). Maksāt tik, cik var atļauties. Un, konsultējoties ar vairākiem juristiem, sapratu, ka - kamēr es maksāju kaut vai 5 Ls- ticiet man dzīvoju mierīgi !!!

G gatis 26.02.2011

Inserviss darbojas apmēram tāpat. Mans draugs zaudēja darbu un maksājums vēl nav kavēts pat 2 nedēļas, bet jau zvanīja un draudēja tāpat kā Liga raksta. Draugs saka - samaksāšu uzreiz kad atradīšu darbu, bet šī bļauj - ak tad jūs nemaksāsiet!
Sakarā ar Ge Money, es arī esmu viņiem parādā - tie zvanītāji tiešām bija šausmīgi idioti (pēc balss dzirdams, ka pēdējie puņķutapas bērnudārza līmenī) bet māca dzīvot, tagad mani nodevuši parādu piedziņas kompānijai Gelvora, ar kuriem ļoti labi sarunāju maksājumu plānu un datumu un esam abpusēji pieklājīgi.

I INESE 16.03.2011

Vai kādam ir izdevies vienoties ar GE MONEY par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu ? Šis kantoris vispār nenāk pretī klientam. VĒLOS MAKSĀT, lai man nebūtu kavētu maksājumu, bet firmas pārstāvji tikai nosmej, ka tad es maksāšu 10 gadus... Lai, vismaz vienosimies par summu, kuru es VARU maksāt. Lasīju komentāru PTAC mājas lapā, komentēja KIKA, kurai identiska situācija (komentārs 2010.gada) . Varbūt KIKA var uzrakstīt ar ko viņai šis stāsts beidzās un vai vispār pie kādas vienošanās nonāca.Es CĪNOS JAU 2 gadus. No viņu puses TIKAI draudu vēstules un TELEFONTERORS.

E Edgars 31.03.2011

Vai kādam ir nācies saskarties ar parādu piedziņas kompāniju UAB GELVORA?Jo man nācās, dēļ kredīta, ko ņēmu no GE MONEY bankas, un secināju, ka tur strāda ļoti nekorekts un brutāls darbinieks-Nauris Polis!Jo normāli nemaz nevarēja aprunāties par manu parādu un par kautko vienoties!Jo praktiski netiek pie vārda, jo viņš visu laiku cenšās teikt par manu parādu, kaut es to ļoti labi zinu un apzinos!Bet rodas jautājums-vai šāds cilvēks drīkst strādāt šāda iestādē, kur jākontaktējās ar cilvēkiem?Ja viņš nemāk korekti aprunāties ar klientu!Arī GE MONEY bankas darbinieki man katru nedēļu zvanīja un terorizēja ar šiem zvaniem!Tai skaitā vēl pa vidam sūtīja sms!Kaut iespēju robežās tiek maksāts katru mēnesi!

I INESE 31.03.2011

Arī man nedaudz nācās saskarties ar firmu GELVORA, bet tā nav pirmā parādu piedziņas firmiņa, kura kādu laiku pazvanījās(es NEVIENAI firmiņai telefonu NECĒLU, maksāju- iespēju robežās TIKAI GE MONEY kontā). Šobrīd, konsultējoties ar PTAC, risinu nianses TIEŠI ar firmu, no kuras aizņēmos kredītu !!!

L Laasma 31.03.2011

Man ge mone ari nodeva lietu GELVORAI-lietuviesu izsiteejiem, vini soda % nez no kurienes uzaudzeeja 900 Ls!!!bet pamatsumma ap 1500 Ls.Maksaaju arii cika varu pec liguma monkiju kontaa.

S simis 04.04.2011

Es piekrītu, jā paši vainīgi, ka ņemām kredītu. Bet nu tā taču pievārdoja, pierunāja, likās cik labi cilvēki. Bet tā ir, ja kavē maksājumu un ja pat aizej un uzraksti iesniegumu, ka pēdējos četrus mēnešus līdz nomaksāšanas brīdim ir radušās problēmas, tad viņi lai palīdzētu atrisināt problēmu pirmkārt piezvana un izlamā (ko esmu sadomājusies nepildīt līgumsaistības utt), otrkārt ar draudiem jau nosūta info kredītpiedzinējiem. Tāds iespaids, ka bankā nestrādā cilvēki, bet zvēri, jo komunicēt to viņi neprot. Un kredītprocenti vienmēr tiek paņemti pirmie un tad pamatsumma. Vai aiz lielas negausības paši arī kādreiz nevar paklupt.

V valentins 31.08.2011

nemaksa vispar lai iet bekas neko vini nevar izdarit