www.sudzibas.lv Gan Bei nekādas apkalpošanas

Gan Bei Alfa - nekādas apkalpošanas

Sestdien 03.08.2013. izlēmu ieturēt pusdienas Gan bei Alfā, izvēlējos galdiņu āra terasē, ēdienkarti atnesa vienu uz divām personām, 15 minūšu laikā neviens oficiants nepienāca, šajā laikā mēģināju pievērst vairāku oficiantu uzmanību, uz ko man katrs atbildēja tūlīt pienāks meiteni vai puisis, bet tā arī nekas nenotika, pie bāra stāvēja 3 oficianti, kuri jauki tērzēja un nelikās ne ziņas, vēl viens bij iegrimis telefonā un meitene oficiante paniski skraidīja un mēģināja kādu apkalpot, viņas lūgumu puišiem , lai kāds apkalpo visi neignorēja! Pilnīgs bardaks, neorganizētība! Acīmredzami bij, ka personās ir nomainīts, jo iepriekš apkalpošana bija līmenī. Nesagaidot , ka kāds mūs apkalpos vienkārši pametām restorānu. Noteikti vairāk neapmeklēšu šo vietu, jo sestdienas rīts bij izbojāts!

G

P pārvaldnieks 08.08.2013

Ar GanBei ir gadījies dažādi. Pārsvarā jau visa apkalpošana ir bijusi līmenī, kad cilvēku skaits ir normas robežās. Pieņemu, ka sestdienā bija pilns ar ļaudīm un tāpēc arī apkalpošana bija sūdīga. Pašam ir gadījies nosēdēt gandrīz stundu bez ēdiena. Jāpiedomā viņiem stingri pie brīvdienu apkalpošanas politikas.

G Ginta _ 08.08.2013

Tā bija sestdiena ap pulksten 13.00 un bija gandrīz tukšs. Oficianti aiz garlaicības "sita klaču" un sēdēja telefonos!

E eto 08.08.2013

man gan garšo viss tur

G Ginta _ 09.08.2013

par garšu jau te neiet runa, bet gan par apkalpošanas līmeni!

S Sunis 11.08.2013

Vajag vienkārši mājās nomizot kartupelīšus, uzcept kotletītes, jā, ar zupiņas vārīšanu ir jāpamokās, bet tad nebūs jāsūdzas un jāgaida ilgi. Nav iespējams izdzīvot dzīvojot tā, kā to dara seriāla "Viņas melo labāk" varones.

D Ditas 14.08.2013

Dominas Gan Bei arī notiek bieži brīnumi.