www.sudzibas.lv Gabi Dzimšanas dienas bonusa izmantošanas ierobežojums

GABI - Dzimšanas dienas bonusa izmantošanas ierobežojums

No Gabi saņemtajā sms ir informācija, ka man ieskaitīts dzimšanas dienas bonuss - konkrēta summa eiro, kuru varu izmantot apmaksājot 20% no pirkuma summas. Tā kā veikalā vasaras apaviem ir akcija, pārdevēja norādīja, ka ir jau atlaide un savu bonusu šajā gadījumā izmantot nevaru. Man rodas jautājums - ja es varu izmantot šo summu apmaksājot 20% no pirkuma summas - kā rakstīts sms, tad kāpēc to veikalā Rīgā, Vienības gatvē nav iespējams izdarīt.
Arī pārdevējas attieksme 25.08. Vakarā nebija tā laipnākā. Saprotu, ka vakarā darbiniece ir nogurusi, strādā viena, tomēr vēlējos laipnāku attieksmi. Vadītāja arī nebija sasniedzama, ierosinājumu veikalā uzrakstīt nebija iespējams.
Vēlētos skaidrojumu šai situācijai.
Ar cieņu
Inese Ate