www.sudzibas.lv G4S Attieksme

G4S - Attieksme

Š. G. 2023. Gadā 18. Decembri mēs no veikala darbiniekiem kas atrodas gobas iela 14 kur stradājam ka pastavīgie apsargi, uzinājam: ka no 01.01.2024gada parņems cita apsardzes firma. Un gobas ielas 14 veikala drošību nerūpēsies sia g4s Latvia: bet par objektu gobas ielu 14, pārņem apsardzes firma forus security kura rūpēsies par veikala drošību sākot no 01.01.2024. Tapēc mēs pārgājām uz jauno firmu, lai paliktu tajā pašā objektā kurā jau bijām nostrādājuši 6 Mēneši, un sakarā ar to lai cienītu objekta gobas 14 mini rimi darbiniekus kuri apmierināti ar mums, mēs nolēmàm pāriet uz jauno firmu, un noslēgt jauno līgumu kuru sarunājām ierasties birojā 22. Decembrī: dienā kurā bija oficiāla brīvdiena un pie reizes aizbraucām arī uz sia g4s Latvia biroju uzrakstīt atlūgumu. Lai izbeigtu darba atiecības sākot ar 27. Decembri, bet sākās liela problēma ar darba devēju edgaru čukuru kurš atbildēja, par objektu gobas ielu 14 ka darba attiecibas izbeigs nevis datumā kurš norādīts atlūgumā, un parakstīts ar mūsu parakstu bet par nostrādātam stundām aprēķinu izmaksāt ar 08.01.2024 gadu. Bet tajā laikā mēs jau nedēļu pildīsim jaunas firmas darba pienākumus. Bet te skandalozs jautājums ir pa e. Čukura lēmumu, ja pats mēnesi iepriekš nebija pabrīdinājus par sia g4s Latvija darba likvidāciju objekfā gobas ielā 14, tad pēc mk. Noteikumiem pārrēķinā atmaksa ir jāveic trīs dienu laikā, ar minēto datumu kurš ir noradīts atlūguma eksemplāra un ir apstiprināts ar mūsu paša parakstu.
(lūdzu izskatīt e. Čukura atbilstību attiecīgā Amata atbilstībai)

27.12.2023